ПРО НАС


Наша глобальна мета

Життя в Україні, де державні органи працюють ефективно та прозоро без необхідності постійного контролю з боку громадських організацій як наша.

Наша місія

Боротьба з корупцією в правоохоронних органах та судах, ініціалізація суспільства до боротьби з корупцією.

НАШІ ПРІОРІТЕТИ

СУДОВАРЕФОРМА

ЕФЕКТИВНА АНТИКОРУПЦІЙНА ІНФРАСТРУКТУРА

РЕФОРМУВАННЯПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

КОНФІСКАЦІЯ РОСІЙСЬКИХ АКТИВІВ НА КОРИСТЬ УКРАЇНИ

Історія Автомайдану

Автомайдан – це люди, які своїми діями довели, що вони патріоти України

За чотири місяці кінця 2013 року – початку 2014 року, названі згодом Революцією Гідності, Автомайдан спільно з іншими активістами здобув перемогу над бандитським режимом Януковича. 30 листопада 2013 року – дата заснування Автомайдану.
Автомайдан розпочався як об’єднання автомобілістів, які проводили громадські акції на автомобілях, патрулювали вулиці, блокували державні будівлі та допомагали активістам Майдану.

Однак після перемоги Революції Гідності та втечі Віктора Януковича ми зрозуміли, що не меншу загрозу для нашої держави несе тотальна корупція, яка міцно закріпилась в усіх органах влади.

Саме тому з перемогою над режимом Януковича робота нашої організації не закінчилась, а навпаки продовжилася з новою силою.
7 квітня 2014 року була зареєстрована Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан». Нашою місією стала боротьба з корупцією в державних органах влади та судах, а також ініціалізація суспільства для боротьби з корупцією.
Зі стихійно сформованого руху автомобілістів нам вдалося вирости системну громадську організацію, яка наразі налічує понад 150 офіційних членів в різних куточках країни.

Що було далі? 

У минулі роки разом із партнерами ми просували розбудову антикорупційної інфраструктури: підтримували створення НАБУ, перезавантаження НАЗК, сприяли створенню Вищого антикорупційного суду, домоглися проведення виборчої та інших важливих для країни реформ.
Однією з ключових реформ просуванням якої займався Автомайдан — судова реформа. Спільно з партнерами Автомайдану вдалось домогтися ліквідації сумнозвісного Окружного адміністративного суду м. Києва, перезавантаження та зміни процедури добру найважливіших органів судової влади — Вищої ради правосуддя (ВРП) та Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС). Член правління та активіст Автомайдану Роман Маселко у 2022 році був обраний на посаду члена Вищої ради правосуддя.
Активісти Автомайдану протягом багатьох років входять до складу громадських рад при різних антикорупційних органах, зокрема, НАБУ та НАЗК. Автомайданівці, як члени конкурсних комісій, були долучені до обрання штату співробітників НАБУ, НАЗК та прокурорів САП
Після початку повномасштабного вторгнення, діяльність Автомайдану дещо змінилася: понад 30 членів Автомайдану мобілізувалися в перші дні війни та пішли захищати майбутнє країни зі зброєю в руках. Частина наших активістів долучилась до активної волонтерської діяльності зі забезпечення допомогою військових та цивільного населення в районі бойових дій. За перший рік повномасштабного вторгнення автомайданівці розвезли та передали близько 100 тонн гуманітарної допомоги та завезли понад десяток авто.
До поточних напрямків діяльності Автомайдану додалось документування воєнних злочинів у Київській та Чернігівській областях, а також адвокація впровадження інструменту конфіскації активів росіян причетних до воєнної агресії.