Шукаємо юриста/ку з моніторингу роботи антикорупційних органів

Автомайдан — всеукраїнське об‘єднання, що існує з 2013-го року. Після Революції гідності наша команда трансформувалася в громадську організацію, яка бореться з корупцією, виступає за реформування судової влади та правоохоронних органів.

Основні обов’язки:
● юридичний аналіз нормативно-правових актів;● підготовка інформаційних та аналітичних довідок та звітів;● робота з державними та закордонними реєстрами та базами даних;● подання запитів на публічну інформацію;● написання аналітичних текстів;● відвідування судових засідань в Києві в рамках діяльності організації.

Основні вимоги:
● вища юридична освіта (розглянемо також студентів останніх курсів та аспірантури);● досвід роботи від 1 року;● знання антикорупційного законодавства, кримінального процесу та права;● комунікаційні навички;● логічне мислення;● досвід роботи у громадському секторі буде перевагою;● володіння англійською мовою буде перевагою.

Ми пропонуємо:
● повну зайнятість з можливістю інколи працювати віддалено;● робоче місце в офісі у Києві;● конкурентну заробітну плату, яку обговоримо на співбесіді.

Надсилайте CV та мотиваційний лист на електронну адресу: .gro.nadiamotua%40eciffo
У темі листа зазначте: «Юрист/ка для Автомайдану».