Шукаємо SMM-менеджера/ку до Автомайдану

Автомайдан — всеукраїнське об‘єднання, що існує з 2013-го року. Після Революції гідності наша команда трансформувалися в громадську організацію, яка бореться з корупцією, виступає за реформування судової влади та правоохоронних органів.

Якщо ви любите бути в центрі подій, швидко реагуєте на новини та хочете бути дотичні до суспільних змін — ця позиція для вас.

Основні обов’язки:
● ведення сторінок організації в Facebook, Instagram, Tik Tok та Twitter;● написання текстів дописів на суспільно-політичні теми: протидія корупції, судова реформа, робота правоохоронних органів, актуальні новини;● генерування ідей у співпраці з відеографом (для YouTube, Instagram та TikTok);● створення базових графічних дизайнів для соцмереж;● створення та реалізація стратегії просування сторінок в соцмережах;● формування контент-плану.

Основні вимоги:
● досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року; ● грамотна українська мова;● обізнаність щодо актуальних суспільно-політичних процесів та бажання розбиратися в них;● навички із налаштування таргетингу; ● досвід роботи з Photoshop або Illustrator; ● вміння писати прості та цікаві тексти;● креативність;● знання англійської буде перевагою;● юридична освіта буде перевагою.

Ми пропонуємо:
● роботу, яка приносить суспільно важливий результат;● повну зайнятість з можливістю працювати віддалено;● робоче місце в офісі у Києві;● дружній колектив;● забезпечення необхідною технікою (ноутбук);● можливість навчання та підвищення кваліфікації коштом організації;● конкурентну заробітну плату, яку обговоримо на співбесіді.

Надсилайте CV та мотиваційний лист на електронну адресу: .gro.nadiamotua%40eciffo
У темі листа зазначте: «SMM для Автомайдану».