Оксана Слесарчук – заступниця начальника ГУ Державної податкової служби у Рівненській області.

18 грудня 2020р.

В Україні існує багато підприємств приватної власності, які стабільно генерують річний виторг у розмірі понад мільйон гривень. Так, це представники малого бізнесу. Однак нерідко у фінансових звітах таких підприємств можна побачити чистий прибуток менший за один відсоток. І тут два варіанти: нерентабельний бізнес. Для чого він потрібен?! Або ж мінімізація прибутку. Додаткові запитання виникають, коли власниками такого бізнесу є близькі родичі працівників податкової.Знайомтеся, начальниця відділу перевірок окремих платників і з окремих питань – Оксана Миколаївна Слесарчук.
Оксана Слесарчук працює в органах податкової служби щонайменше з 2006 року. Спочатку в податковій інспекції в місті Рівному, далі в Рівненському районі та в податковій адміністрації Рівненської області. Після розділення ДФС на податкову та митну служби Оксана Миколаївна не втратила там своє крісло та лишилась на посаді начальниці відділу перевірок окремих платників.

Illustration

Ми проаналізували декларації Оксани Миколаївни за 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 та 2019 роки. За вказаний період Слесарчук отримувала переважно зарплату, що збільшувалася з року в рік. Але, окрім неї, були також незначні виплати за викладацьку діяльність.
Колишній чоловік Олександр Слесарчук раніше також працював у Рівненській податковій, а нині підприємець і спеціалізується на діяльності в галузі права.

Illustration
Illustration

За декларацією, родина Слесарчуків не володіє жодним рухомим чи нерухомим майном. Хоча, згідно з реєстром речових прав, на Олександра Слесарчука записаний гараж у кооперативі «Дворецький» по вулиці Відінській. Мабуть, дружина просто забула задекларувати.

Illustration

Водночас Оксана Миколаївна відобразила право користуванням десятьма сотками в Рівному. Ця земля належить Слесарчук Людмилі Євгенівні на праві власності з 2015 року, вірогідно матері податківиці.