(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Автомайдан вимагає від Арсена Авакова негайного звільнення головного міліціонера Одеської області Івана Катеринчука!

 

9 травня 2015р.

 

 

У той час, коли закон про заборону радянської символіки чекає лише на підпис Президента, одеська міліція безпідставно затримує неповнолітнього за «неповагу до комуністичної символіки», просто через те, що хлопець вдягнув футболку з портретом Степана Бандери на 9 травня!

 

Сьогодні, 9 травня 2015 року, одеська міліція закриває очі на плакати з зображенням Сталіна та символікою ДНР і в той же час, вимагає від людей, які мають при собі українську символіку, покинути площу, щоб «нікого не провокувати».

 

Автомайдан вкотре стає свідком злочинних дій з боку одеської міліції: так 2-го травня 2015р. «правоохоронці» на наших очах на Куликовому полі намагалася затримати літнього чоловіка за українську(!) стрічку на велосипеді.

 

Ми вважаємо, що така поведінка міліції беззаперечно демонструє те, на чиєму боці вона виступає.

 

Очільник міліції Одеської області Іван Катеринчук не тільки прикриває сепаратистські групи та безпідставно затримує людей з українською символікою, але й більш ніж за рік не провів службове розслідування та не звільнив працівників міліції, які 2-го травня 2014р. в прямому сенсі ховали за своїми спинами людей, що стріляли у проукраїнських активістів, що ще раз підтверджує його бездіяльність.

 

Враховуючи все вище сказане, Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан» вимагає від міністра МВС Арсена Авакова негайного звільнення начальника міліції Одеської області Івана Катеринчука та притягнення його до відповідальності!

 

У разі, якщо протягом тижня не буде вжито жодних заходів, ми залишаємо за собою право проведення акцій протесту, направлених як на Івана Катеринчука, так і на міністра МВС Арсена Авакова!

Copyright © 2020 Автомайдан