(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Роман Маселко

 

Автомайданівцям вдалося не допустити реваншу суддів, що в часи Майдану судили активістів!

 

27 квітня 2015р.

 

 

Сьогодні активісти "Автомайдану" відвідали збори суддів у Шевченківському районному суді м.Києва.

Нам вдалося не допустити реваншу суддів, які в часи Майдану судили невинних активістів!

 

Цей суд важливий для мене, тут я захищав декількох активістів. Я ніколи не забуду суддів Козятник та Гриньковську, які так легко відкидали усі докази невинуватості і карали невинних (цікаво, що через рік та ж суддя Козятник судила вже ДАІшника, який фальсифікував рапорти). Суддя ж Сіромашенко позбавила прав особу, у якої їх взагалі не було smile emoticon За нашою інформацію такі рішення приймались під тиском колишнього керівництва суду.

 

Загалом таких т.зв. суддів, які піддались тиску та виконали злочинні накази - 17. Поки усі вони продовжують вершити правосуддя. І от нам стало відомо, що до влади у суді рветься Трубніков А., який у часи Майдану був заступником голови суду та відзначився тим, що приймав рішення про арешт Тимошенко, а потім - арешт активістів за події на вул.Банковій 1-го грудня 2013р.

 

Сам факт, що до влади намагаються повернутися такі одіозні судді свідчить, що вони оговталися, відчули свою безкарність та намагаються реваншувати. Це був черговий виклик суспільству, але ми прийняли виклик і виграли - Трубніков не став головою суду! Вибрали Савицького. Відверто кажучи, я не знаю наскільки достойна ця кандидатура, але принципово важливо, що за нашою інформацією він не брав участі у переслідуванні активістів.

 

Вважаю це нашою перемогою. Відзначу, що велика заслуга у цьому чесних суддів, яким набридло бути маріонетками. Такі судді сьогодні збудували місток до суспільства і перемогли. Я Вам вдячний і сподіваюсь, що Вас буде все більше і більше!

 

Це хороший сигнал, але це лише початок. Усі, хто дискредитував себе, хто став інструментом переслідувань, хто погряз у корупції - повинні бути покарані. Суд повинен очиститись від них. Іншого шляху немає, це життєво важливо і незворотньо.

 

Закликаю чесних суддів, які готові до справжніх змін, зробити це разом!

 

Тому працюємо далі!

 

Copyright © 2020 Автомайдан