(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Автомайданівці допомогли журналістам зняти сюжет про маєток Чеботаря.

 

29 квітня 2015р.

 

 

Сьогодні, 29-го квітня, автомайданівці допомогли журналістам зняти сюжет про маєток зама міністра МВС Сергія Чеботаря в с.Лісники під Києвом, а саме слідкували, щоб їм не заважала охорона, як учора, коли від рук тітушок постраждав оператор, якому розбили камеру та відібрали всі записи.

 

Сьогодні тут вже ніби інша охоронна фірма, з якою буквально вчора підписали договір. Цього разу вони вже вели себе краще.

 

По дорозі заїхали до сільської голови Сагач Ольги Іванівни, щоб спитати, чому вона дає безперешкодно вирізати місцевий ліс під величезні маєтки. Вона нам відповіла, що ще сама садила цей ліс, тому їй теж дуже "болить", що також зверталася до правоохоронних органів і взагалі дозволи на вирубку давала не вона, а районна влада.

 

У кінці нашої розмови Ольга Іванівна додала, що працює у місцевій сільраді вже майже 52(!) роки і тому має величезний авторитет серед мешканців Лісників і не лише. Всі стіни в її кабінеті дійсно в різноманітних грамотах і подяках, ми лише нарахували близько 50! Чи не від щасливих господарів новеньких маєтків  вся ця похвала і подяка? :)

 

Copyright © 2020 Автомайдан