(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Активісти Автомайдану сьогодні були присутні під час виборів голови в Шевченківському суді м.Києва.

 

27 квітня 2015р.

 

 

Одним з кандидатів на посаду був скандально відомий суддя Андрій Трубніков.

 

Це той самий Трубніков, який свого часу судив Юлію Тимошенко прямо в камері СІЗО і постановив її повторно заарештувати.

 

Цей той Трубніков, який своїми рішеннями постановляв заарештовувати побитих беркутами майданівців під час сутичок на Банковій 1-го грудня 2013р.

 

Також є інформація, що після перемоги Революції Гідності Трубніков переховувався в Криму, а саме в Ялті, але потім повернувся. Не думаємо, що він би на це наважився без гарантій своєї недоторканості з боку вже нової влади.

 

Тому нами й було вирішено приїхати сьогодні на вибори до суду. Спочатку наших активістів намагалися не пустити на засідання, але все ж таки судді одумалися і проголосували "за". Потім вони голосували ще й за те, чи давати слово нашим активістам, бо як завжди боялися "тиску". Не знаємо, чи то виступи наших хлопців все ж таки вплинули на рішення суддів, чи ні, але головою суду Трубнікова вони не обрали! Він програв буквально декілька голосів.

 

Тому тепер ми маємо один з небагатьох позитивних прикладів самолюстрації в судовій владі! І головне наше завдання зараз - щоб подібні поодинокі приклади оформилися в чітку систему очищення судів, коли подібні Трубнікові не будуть мати шансів не те що ставати кандидатами на голови судів, а й навіть називатися суддею!

 

Працюємо далі!

 

Copyright © 2020 Автомайдан