(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Автомайдан завітав до Печерського суду у справі екс-командира беркуту Добровольського.

 

30 квітня 2015р.

 

 

Автомайдан сьогодні завітав до Печерського районного суду, де о 12:15 мало відбутися чергове судове засідання у справі екс-командира 1-ї роти беркуту Добровольського, який звинувачується в організації нападу на автомайданівців у ніч на 23-е січня 2014р. на пров.Кріпосному та вул.Щорса в Києві.

 

Але, приїхавши на місце, з'ясували, що судове засідання суддя Карабань Володимир Миколайович переніс на 2(!) місяці у зв'язку з несподіванним "навантаженням", а саме напередодні до нього надійшли десятки "більш важливих справ", тому він просто фізично не встигає розглянути справу Добровольського.

 

Дізнавшись про це, ми вирішили особисто запитати у Карабаня, що за такі більш важливі справи він отримав напередодні, ніж резонансна справа командира беркуту, який звинувачується у побитті активістів під час Майдану.

 

Але спочатку нас зустріла помічниця судді, яка "раптом" знайшла свою ж "помилку" і заявила, що судове засідання перенесено не на два місяці, а на місяць.

 

Сам суддя Карабань спочатку відмовлявся поспілкуватися з нами та представниками ЗМІ, але потім так випадково сталося, що він опинився серед натовпу, коли вийшов зі свого кабінету. Тому йому все ж таки довелося відповідати на наші питання. Він намагався запевнити нас, що отримав напередодні дійсно купу справ, тому й переніс суд на місяць. Чому саме на місяць, а не на тиждень/два, не пояснив.

 

До речі, показово, що свій кабінет суддя Карабань ділить разом із сумно відомим суддею Вовком. Подібне тягнеться до подібного?

 

Також ми з'ясували, що Добровольський не з'явився сьогодні на суд. Тому ми визвали наряд міліції, щоб зафіксувати цей факт, який може стати основою для зміни запобіжного заходу підозрюваному вже на наступному судовому засіданні, яке відбудеться в кінці травня.

Copyright © 2020 Автомайдан