(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Автомайдан спільно з "Народним тилом" та Самообороною люстрував житомирських чиновників.

 

21 травня 2015р.

 

 

Сьогодні Автомайдан разом з волонтерським рухом "Народний тил" та Самообороною навідалися до невеличкого селища Ємільчино в Житомирській обл. через бєспрєдєл місцевих правоПохоронців, які білими нитками "шиють" справу волонтеру Михайлу Бакалюку, на якого в грудні минулого року напали два місцевих мешканця у стані алкогольного сп'яніння. Тепер після 5 місяців "розслідування" саме Михайлу хочуть висунути обвинувачення у нападі!

 

Буквально вже за годину від початку нашої акції під стінами місцевого райвідділу зібралося більше 200(!) місцевих мешканців і це без оголошення про її проведення з нашої сторони!

 

Громада Ємільчиного змусила заступника начальника міліції написати заяву про відставку. Самого начальника на робочому місці не знайшли, але ми будемо вимагати від керівництва МВС і його звільнення!

 

Ми запропонували всім бажаючим безпосередньо задати керівництву міліції свої питання. Люди без перерви більше години наводили факти злочинних дій або бездіяльності правоПохоронців!

 

Маса нерозслідуваних злочинів, у тому числі і важкі, вбивства, маса свідчень від людей, що саме міліція з ДАІ та прокуратурою покривають злочинців!

 

Згодом на імпровізований мітинг під'їхав і начальник ДАІ, але люди змусили і його написати заяву на звільнення та самостійно зняти з себе погони! Люди стверджують, що у 2003р. він особисто збив людину, але продовжив працювати на своїй посаді, не понісши жодного покарання!

 

Після акції в Ємільчино активісти Автомайдану, Народного тилу та Самооборони зустрілися з керівництвом УМВС Житомирської обл., перед яким поставили ультиматум: або воно наводить порядок в області та проводить люстраційну перевірку серед своїх працівників, або отримає завзятого ворога в обличчі даних громадських рухів та організацій.

 

Далі буде.

Copyright © 2020 Автомайдан