(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

 

Катерина Бутко

 

Антинародний фронт.

 

22 травня 2015р.

 

 

Хочу привітати Арсенія Яценюка та його фракцію за те, що за останні два дні, зусиллями Тетяни Чорновол і Сергія Пашинського, їм вдалося обійти колишніх регіоналів з фракції "Відродження" та стати лідерами з КНОПКОДАВСТВА в постреволюційному парламенті!

 

Мастер-клас від зам голови фракції Сергія Пашинського:

 

Також, вітаю Арсенія Петровича з тим, що йому стабільно вдається забувати про всі свої обіцянки та все краще копіювати дії минулої влади.

 

Адже, обіцянки депутата-опозиціонера та Прем'єр-міністра – різні речі...

 

"Кожен депутат повинен голосувати особисто" – так говорив опозиціонер Арсеній Яценюк в 2012 році. Тоді, Яценюк блокував парламентську трибуну з вимогою покарання депутатів, які дозволяють собі кнопкодавити, а також збирав та показував фото та видео факти кнопкодавства на трибуні ВР вимагаючи переголосування.

 

Та як кажуть: "місце сидіння визначає точку зору". Очевидно, Яценюк вже забув, як блокував трибуну, а деякі депутати-майданівці про те, за що виступали на Майдані. Але, люди точно не забудуть якою ціною прийшла до влади партія Яценюка і завжди можуть нагадати "Народному фронту" як закінчили ті, на кого вони зараз так прагнуть бути схожими...

 

Звертаюсь також до депутатів фракцій "Самопоміч", "Батьківщина" та ін., з боку яких не було зафіксовано "кнопкодавство" – зареєструйте та проголосуйте за законопроект, який передбачатиме суворе покарання в випадку неособистого голосування (аж до складання мандата).

 

Арсеній Яценюк же, має чудову можливість показати на депутатах власної фракції, яке покарання він мав на увазі в 2012 році. Хоча, він наврядчи цим скористається.

 

P.S.: І на останок, ще один приклад – "депутатських обіцянок":

 

Ось, депутат Андрієвський спійманий на кнопкодавстві кілька місяців тому:

 

А це – фото з сайту цього ж депутата:

Кожен депутат повинен голосувати особисто і особисто нести відповідальність за свій голос, – Дмитро Андрієвський

 

Можливо депутатство викликає вибіркову втрату пам'яті?

 

P.P.S.: дякую громадському руху "Чесно" за моніторинг кнопкодавів

 

Copyright © 2015 Автомайдан