(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Катерина Бутко

 

Антинародний фронт.

 

22 травня 2015р.

 

 

Хочу привітати Арсенія Яценюка та його фракцію за те, що за останні два дні, зусиллями Тетяни Чорновол і Сергія Пашинського, їм вдалося обійти колишніх регіоналів з фракції "Відродження" та стати лідерами з КНОПКОДАВСТВА в постреволюційному парламенті!

 

Мастер-клас від зам голови фракції Сергія Пашинського:

 

Також, вітаю Арсенія Петровича з тим, що йому стабільно вдається забувати про всі свої обіцянки та все краще копіювати дії минулої влади.

 

Адже, обіцянки депутата-опозиціонера та Прем'єр-міністра – різні речі...

 

"Кожен депутат повинен голосувати особисто" – так говорив опозиціонер Арсеній Яценюк в 2012 році. Тоді, Яценюк блокував парламентську трибуну з вимогою покарання депутатів, які дозволяють собі кнопкодавити, а також збирав та показував фото та видео факти кнопкодавства на трибуні ВР вимагаючи переголосування.

 

Та як кажуть: "місце сидіння визначає точку зору". Очевидно, Яценюк вже забув, як блокував трибуну, а деякі депутати-майданівці про те, за що виступали на Майдані. Але, люди точно не забудуть якою ціною прийшла до влади партія Яценюка і завжди можуть нагадати "Народному фронту" як закінчили ті, на кого вони зараз так прагнуть бути схожими...

 

Звертаюсь також до депутатів фракцій "Самопоміч", "Батьківщина" та ін., з боку яких не було зафіксовано "кнопкодавство" – зареєструйте та проголосуйте за законопроект, який передбачатиме суворе покарання в випадку неособистого голосування (аж до складання мандата).

 

Арсеній Яценюк же, має чудову можливість показати на депутатах власної фракції, яке покарання він мав на увазі в 2012 році. Хоча, він наврядчи цим скористається.

 

P.S.: І на останок, ще один приклад – "депутатських обіцянок":

 

Ось, депутат Андрієвський спійманий на кнопкодавстві кілька місяців тому:

 

А це – фото з сайту цього ж депутата:

Кожен депутат повинен голосувати особисто і особисто нести відповідальність за свій голос, – Дмитро Андрієвський

 

Можливо депутатство викликає вибіркову втрату пам'яті?

 

P.P.S.: дякую громадському руху "Чесно" за моніторинг кнопкодавів

 

Copyright © 2020 Автомайдан