Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

Автомайдан, у першу чергу - це небайдужі люди, які конкретними діями довели, що вони є патріотами своєї країни.

 

Це рух, який за 4 місяці 2013-2014рр. сколихнув Україну і разом з іншими громадськими об'єднаннями здобув перемогу над бандитським режимом Януковича.

 

Це системна, кропітка, а часто і небезпечна робота.

 

Це яскраві, позитивні, сміливі акції, події та, перед усім, активісти, волонтери, які готові жертвувати своїм часом, частиною свого життя, а іноді і самим життям заради позитивних змін у нашій країні. Ми - самодостатні, освічені люди, які хочуть жити в демократичній, заможній та правовій країні, де є рівні права для кожного незалежно від статусу, зв'язків та матеріального становища!

 

 

Наші цілі:

 

 - боротьба з корупцією;

 - реформування державних органів влади (суди, прокуратура та Нацполіція).

 

Після повалення режиму Януковича у нас з вами була надія на швидкі позитивні зміни та проведення реформ у всіх сферах економіки України. Але анексія Криму та окупація Росією частини Східної України внесли корективи у процес становлення української держави після перемоги Революції Гідності. Але події останніх років дали нам чітко зрозуміти, що ворог атакує нас не лише на фронті, а й в тилу. Кабінетні щури, які себе чудово почували за часів Януковича, із останніх сил намагаються зараз вхопитися за будь-яку можливість лишитися у владних кріслах і саме тому відбувається надпотужний спротив та саботаж у проведенні реформ. І наше головне завдання на сьогоднішній день - це проведення "кабінетного АТО", яке завдяки закону "Про очищення влади" та нашим спільним зусиллям нарешті покладе кінець владі корупціонерів та залишків радянської номенклатури! Тому ми, активісти ГО "ВО "Автомайдан", готові у цій боротьбі об'єднуватися з усіма патріотичними силами, які також розуміють всю небезпеку можливого реваншу кліки Януковича.

 

І саме тому ми обрали для себе головні напрямки діяльності - боротьбу з корупцією та реформування судової влади, органів прокуратури та МВС, адже без дійсно незалежних судів, суддів та правоохоронних органів годі сподіватися на вдале проведення реформ в інших державних структурах та сферах економіки.

 

Тому, якщо ви бажаєте приєднатися до наших акцій чи запропонувати нам підтримати ваші ініціативи, прохання писати на нашу електронну пошту - office@automaidan.org

 

У свою чергу звертаємо вашу увагу на той факт, що на сьогоднішній день існує певна кількість людей, які використовують назву "Автомайдан" у своїх особистих меркантильних інтересах. Інформацію про цих людей, які були помічені нами у таких ганебних діях, як то проплачені "акції протесту" чи захист чиновників–корупціонерів під виглядом Автомайдану, ми розмістили на нашій сторінці на сайті під назвою "Blacklist". Саме за цим посиланням ви можете знайти перелік псевдо-активістів, які не лише не є учасниками нашої організації, а й своїми діями дискредитують саме ім'я Автомайдану. У зв'язку з цим хочемо також наголосити на тому, що всі наші майбутні акції ми обов'язково анонсуємо на наших сторінках у соціальних мережах facebook та twitter. У разі ж, якщо там відсутня інформація, якою ви володієте про заплановану акцію "Автомайдану", прохання у таких випадках уточнювати її, зв'язавшись з нами у зручний для вас спосіб.

 

Наша організація також демонструє повну відкритість і у фінансовій діяльності. З 2015р. ми публікуємо на сайті свої фінансові звіти, які ви можете переглянути за цим посиланням.

 

Звіти щодо нашої програмної діяльності за минулі роки розміщено нижче.

 

 

Зміни можливі! Їдь з нами!

 

Copyright © 2021 Автомайдан