(093) 955-56-44

 

Приєднатися

Підтримати

Громадська організація «Всеукраїнське Об'єднання «Автомайдан»

Автомайдан, у першу чергу - це небайдужі люди, які конкретними діями довели, що вони є патріотами своєї країни.

 

Це рух, який за 4 місяці 2013-2014рр. сколихнув Україну і разом з іншими громадськими об'єднаннями здобув перемогу над бандитським режимом Януковича.

 

Це системна, кропітка, а часто і небезпечна робота.

 

Це яскраві, позитивні, сміливі акції, події та, перед усім, активісти, волонтери, які готові жертвувати своїм часом, частиною свого життя, а іноді і самим життям заради позитивних змін у нашій країні. Ми - самодостатні, освічені люди, які хочуть жити в демократичній, заможній та правовій країні, де є рівні права для кожного незалежно від статусу, зв'язків та матеріального становища!

 

   Наші цілі:

 

 - боротьба з корупцією;

 - реформування державних органів влади (суди, прокуратура, МВС);

 - допомога ЗСУ (АТО).

 

Після повалення режиму Януковича у нас з вами була надія на швидкі позитивні зміни та проведення реформ у всіх сферах економіки України. Але анексія Криму та окупація Росією частини Східної України внесли корективи у процес становлення української держави після перемоги Революції Гідності. Але події останнього року дали нам чітко зрозуміти, що ворог атакує нас не лише на фронті, а й в тилу. Кабінетні щури, які себе чудово почували за часів Януковича, із останніх сил намагаються вхопитися за будь-яку можливість лишитися у владному кріслі і саме тому відбувається надпотужний спротив та саботаж у проведенні реформ! І наше головне завдання на сьогоднішній день - це проведення "кабінетного АТО", яке завдяки закону "Про очищення влади" та нашим спільним зусиллям нарешті покладе кінець владі корупціонерів та залишків радянської номенклатури! Тому ми, активісти ГО "ВО "Автомайдан" готові у цій боротьбі об'єднуватися з усіма патріотичними силами, які також розуміють всю небезпеку реваншу кліки Януковича та їм подібних сьогоднішніх "опозиціонерів".

 

І саме тому ми обрали для себе головні напрямки діяльності - боротьбу з корупцією та реформування судової влади, органів прокуратури та МВС, адже без дійсно незалежних судів, суддів та правоохоронних органів годі сподіватися на вдале проведення реформ в інших державних структурах та сферах економіки.

 

Тому, якщо ви бажаєте приєднатися до наших акцій чи запропонувати нам підтримати ваші ініціативи, прохання писати на нашу електронну пошту - automaidanoffice@gmail.com чи дзвонити за телефоном гарячої лінії - (093) 955-56-44

 

Звіт про діяльність ГО "Всеукраїнське об'єднання "Автомайдан" з 2014-2016рр.

 

Copyright © 2015 Автомайдан