(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

ОБЕРЕЖНО! Шахраї! Прохання поширити інформацію!

 

31 липня 2015р.

 

"Автомайдан" звертається за допомогою!

 

Розшукується автомобіль нашого активіста, Олексія Скіртача, який на даний час захищає нашу країну в зоні АТО в лавах ЗСУ!

 

Дані авто: KIA "Сerato" сріблястого кольору, 2009-го року випуску, реєстраційні номери: АА 7613 IM, характерні відзнаки - пошкоджена права частина переднього бамперу та передня частина кришки капоту.

 

 

Поки Олексій знаходився в зоні АТО, він залишив свою машину на ремонт. Шахрайськими діями його автомобіль був викрадений та, як ми дізналися згодом, перепроданий іншій особі, звичайно без згоди Олексія! Відповідні заяви про злочин були написані у міліцію. Проте йдосі цю машину знайти не вдалося!

 

Якщо ви володієте інформацією щодо місцезнаходження даного автомобіля, прохання негайно повідомити нам за телефоном - (093) 955-56-44 чи на ел. пошту - automaidanoffice@gmail.com

 

Крім того, нами попередньо були встановлені особи, які причетні до цієї шахрайської схеми!

 

Ними виявилися:

 

1. Синиця Дмитро Ігорович (на фото нижче), може також представлятися як "Карасьов Дмитро Олександрович" (на вигляд - близько 30 років).

 

 

2. Приходько Максим Іванович, 1980 р.н.

 

 

Якщо ви також постраждали від шахрайських дій даних осіб, просимо вас надати нам всю необхідну інформацію за телефоном гарячої лінії - (093) 955-56-44 чи напишіть на нашу ел. пошту - automaidanoffice@gmail.com

 

Будемо вдячні за максимальне поширення даної інформації!

 

Copyright © 2020 Автомайдан