(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

"Одеситам - узбережжя, тітушкам - автозаки!" Автомайданівці разом з небайдужими одеситами захистили частину пляжу Відрада від забудови.

 

30 квітня 2017р.

 

 

Сьогодні спільно з активістами "Цивільного фронту", "Вуличного Фронту", ВГО "Сокіл" м.Одеса" та просто небайдужими одеситами вигнали тітушок з незаконної забудови в парковій зоні пляжу Відрада, де нещодавно, при потуранні місцевої труханівської влади, невідомі особи почали готувати чергову земельну ділянку під капітальну забудову, виривши траншеї та спорудивши в них конструкції для заливки бетону під фундамент.

 

Дані незаконні дії були виявлені активістами 27-го квітня:

 

 

А вже через 2 дні одесити зорганізувалися для захисту узбережжя.

 

 

Як результат - тітушки втекли, декілька з них було затримано правоохоронцями за хуліганські дії по відношенню до активістів, траншеї під фундамент засипані землею, також знищений і паркан, що незаконно перекривав частину схилу Відради.

 

 

Але далі буде!

 

Сезон розбитих надій Трахунова і Ко щодо забудови пляжів Одеси лише розпочався! ;)

 

Хто ж бажає приєднатися до наших наступних акцій, слідкуйте за анонсами тут:

ВО "Автомайдан" Одеський осередок.

 

П.С. Окрема подяка присутнім під час сьогоднішніх подій співробітникам Національної поліції, які чи не вперше в подібному конфлікті стали на бік активістів та громади Одеси, якій фактично і належить дана земельна ділянка, не допустили можливих жертв під час сутичок з тітушками, а деяких з них і затримали за порушення закону.

 

Copyright © 2019 Автомайдан