(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Автомайдан через суд зобов'язав прокуратуру Києва розслідувати побиття тітушками людей біля скандальної забудови на Позняках 20 квітня 2016р.

 

29 червня 2016р.

 

Автомайданівці через суд зобов'язали прокуратуру м.Києва відкрити кримінальне провадження щодо побиття тітушками людей під час сутичок біля скандальної забудови на Позняках 20 квітня 2016р. за злочинної бездіяльності (а фактично змови із забудовником) присутніх на місці бійки "правоохоронців".

Пам'ятаєте, як 20 квітня, на перетині вул. Здолбунівської та проспекту Григоренка, що на Позняках, сталася бійка між привезеними тітушками скандального київського забудовника від БПП В’ячеслава Непопа, що з 2002-го року очолює комунальне підприємство "Житлоінвест-УКБ", та громадськими активістами і просто небайдужими киянами, які не перший місяць захищали розташоване там озеро Качине від знищення забудовником, що з настанням тепла почав просто засипати його землею?

Активісти Автомайдану також тоді були присутні під час сутичок.

Наші тодішні пости з місця подій:

 

 

А це відео Володимира Нетребенка про те, як тітушки після бійки з активістами пішли не по домівках, а... до мєнтівських автобусів :)

 

 

Ми ж тоді пообіцяли, що просто так це не залишимо.

 

І 25 квітня подали до прокуратури м.Києва повідомлення про злочин, а саме протизаконну поведінку забудовника (фактично змову) директора КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Непопа Вячеслава Івановича та керівника Дарницького районного управління поліції Чернишева Сергія Володимировича, адже тітушки Непопа приїхали на місце події саме в автобусах поліції, що і було зафіксовано на фото/відеокамери присутніми журналістами та громадськими активістами.

 

Але прокуратура нас тоді тупо послала і відмовилася внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування по вказаних нами фактах, які містять ознаки злочину, передбаченого ст. 28, 296, 356, 364, 365 Кримінального кодексу України, аргументуючи тим, що типу були "відсутні фактичні обставини, що можуть свідчити про вчинення керівником Дарницької поліції кримінального правопорушення".

 

У відповідь 24 травня ми подали до суду скаргу на бездіяльність по внесенню відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР прокуратурою Києва і виграли його.

 

15 червня слідчий суддя Печерського районного суду м.Києва Матійчук Г.О. ухвалив:

 

Нашу скаргу - задовольнити та зобов'язати уповноважену особу прокуратури м.Києва внести відомості про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за повідомленням ГО "ВО "Автомайдан" від 25.04.2016р. та розпочати досудове розслідування.

 

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Представники прокуратури на суд так і не з'явилися.

 

 

Продовжуємо контролювати хід цієї справи. Якщо хтось з прокуратури міста Києва сподівається, що після даного рішення Печерського суду ми "заспокоїмося", то ви глибоко помиляєтеся, "шановні".

 

We are watching you.

 

Далі буде ;)

 

Copyright © 2019 Автомайдан