(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

У низці українських міст одночасно відбулася акція "Друзі діамантових прокурорів" на захист Давида Сакварелідзе.

 

28 березня 2016р.

 

У понеділок, 28 березня, за ініціативи Автомайдану в Києві, Тернополі, Житомирі, Черкасах, Львові та Луцьку одночасно відбулися акції протесту під назвою "Друзі "діамантових прокурорів", акція в Харкові, на жаль, була нахабно зірвана прокурорськими тітушками з так званої "Сотні лева" (в народі її вже давно прозвали "ліва сотня").

 

Головною метою акції було привернення уваги суспільства до процесу знищення реваншистами з Генеральної прокуратури України команди Давида Сакварелідзе та його особисто, який наважився розпочати реальну боротьбу з корупцією в структурі ГПУ зі справи так званих "діамантових прокурорів" Корнійця та Шапакіна.

 

Приводом для даної акції став підписаний керівниками більшості обласних прокуратур25-го березня 2016р. колективний лист-звернення до Шокіна, в якому висловили йому свою підтримку в конфлікті з Давидом Сакварелідзе та прохання звільнити останнього через "порушення ним присяги прокурора, прокурорської етики та дискредитацію себе як представника прокуратури, чим завдав шкоди авторитету прокуратури"! Ось як! І не хвилює всіх цих друзів діамантових прокурорів, що саме вони за роки Незалежності України загнали цей авторитет прокуратури нижче плінтуса! Нагадаємо, що довіряють прокуратурі в українському суспільстві близько 5-6%, менше - лише суддям!

 

Пропонуємо Вашій увазі короткі новини з різних міст України, в яких активісти вийшли на захист команди Давида Сакварелідзе та його особисто і проти корумпованої зграї псевдореформаторів ГПУ на чолі з Шокіним.

 

 

У Харкові акцію було зірвано тітушками обласного прокурора Юрія Данильченка під стінами самої обласної прокуратури. Під час нападу постраждав місцевий активіст Дмитро Олійник.

 

 

Знову в Харкові тітушки нахабно, вдень, на камери б'ють активістів на очах у "правоохоронців"! Ось таке воно, харківське життя "по-новому". Але ми це так просто не залишимо!

 

Далі буде.

 

ОНОВЛЕНО

 

У понеділок, 4-го квітня 2016р., представники різних громадських організацій Харкова, до яких також долучився і Автомайдан, прийшли до обласної прокуратури, щоб продовжити акцію, розпочату 28-го березня, але яку було зірвано прокурорськими тітушками, з наступними вимогами:

 

1. Звільнення Данильченка Ю.Б. з посади прокурора Харківської області.

 

2. Проведення справжніх відкритих реформ в прокуратурі Харкова і області.

 

3. Покарання нападників на мирну акцію 28-го березня під стінами обласної прокуратури.

 

Нагадаємо, що минулого понеділка представники підконтрольних прокуратурі тітушок з так званої «Сотні Лева» зірвали мирну акцію протесту під обласною прокуратурою, побивши активістів та розірвавши плакати з вимогою відставки Шокіна та зображенням Юрія Данильченка, друга "діамантових прокурорів", який також підписав звернення до Шокіна з пропозицією звільнити Давида Сакварелідзе.

 

Після цього прокуратура почала тиснути на активістів з погрозами відкрити проти них кримінальні справи, в разі проведення акції 4 квітня!

 

Copyright © 2019 Автомайдан