(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Лист-звернення громадських організацій України щодо призначення на посаду Василя Паскала.

 

25 листопада 2015р.

 

 

Главі Національної поліції України

Хатії Деканоідзе

вул. Академіка Богомольця, 10, Київ, 01601, Україна

 

 

Шановна пані Хатіє!

 

Громадським організаціям України стало відомо, що нещодавно Василя Федоровича Паскала було призначено Вашим першим заступником та Начальником кримінальної поліції. Більше того, йому було присвоєно спеціальне звання генерала поліції другого рангу. Ми вважаємо, що таке призначення є неприпустимим для всього українського народу і для нової української поліції. Василь Паскал  є людиною, яка уособлює стару систему, протестуючи проти якої ми та інші громадяни вийшли на майдан взимку 2013 року та над зміною якої ми працюємо і зараз. Зокрема, вважається, що Василь Паскал очолював групу міліціонерів, які влаштовували переслідування майданівців, катували та знущались над учасниками мирних акцій. Також, екс-заступника голови МВС пов'язують з провокаціями, що відбувались під будівлею Верховної Ради України 31 серпня 2015 року.

 

Таке призначення суттєво підриває довіру громадськості до намагань влади здійснити вкрай важливе реформування правоохоронних органів та  будь-яку довіру до нової поліції вже на початку її створення.

 

 Ми вважаємо, що проходження переатестації цією людиною та призначення його Вашим замом повністю нівелює всі спроби громадських організацій досягти справедливості та покарання винних в розстрілах на Майдані, а також побудови нової, некорумпованої правоохоронної системи.

 

Спираючись на вищевикладене, українська громадськість, в особі громадських організацій, висловлює Вам своє глибоке обурення самим фактом призначення В.Ф.Паскала на службу в Національну поліцію України та вимагає його негайного звільнення, а також перевірки осіб, які проводили переатестацію цієї людини.

 

Ми вимагаємо, щоб перевірка кандидатів до служби у новій поліції здійснювалась  ретельніше особливо щодо їхньої участі у, сподіваємося, колишній корумпованій та злочинній системі правоохоронних органів.

 

З повагою

 

ГО «ВО «Автомайдан»

ГО "Центр Протидії Корупції"

Громадська платформа "Реанімаційний пакет реформ"

ГО "Transparency International Україна"

Громадська рада при міністерстві юстиції з питань люстрації

Центр Політичних Студій та Аналітики

ГО «Народний Тил»

Фундація «Відкритий діалог»

КОО "Асоціація Політичних Наук"

ГО «Автомайдан Черкаси»

ГО «Рух «Автомайдан Житомир»

ГО «Автомайдан Харків»

Громадська Варта Харкова

 

Copyright © 2020 Автомайдан