(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Автомайдан показав маєток генерала поліції Сергія Будника, спійманого на хабарі.

 

23 серпня 2017р.

 

 

У травні цього року журналісти програми "Центр розслідувань України" у своєму відеосюжеті на прикладі екс-даїшника Сергія Будника та очолюваного ним Департаменту поліції охорони показали як стара (=корумпована) правоохоронна система активно відновлюється в нібито новій, "реформованій".

 

 

Департамент поліції охорони - це старий-"добрий" Департамент Державної служби охорони, який після Майдану просто змінив назву. Під час атестації до лав нової Нацполіції саме поліція охорони стала справжнім прихистком для екс-даїшників та міліціонерів, які розуміли, що дану атестацію вони не пройдуть (це відбувалося ще на тому етапі, коли в процесі атестації була задіяна справжня, а не фейкова громадськість), адже публічного відбору до поліції охорони не було. Вони самі собі провели "атестацію" з комісіями, які складалися з їх керівництва, наближених до силовиків "активістів", а також колишніх силовиків без присутності представників ЗМІ та реальних ГО.

 

А вчора, 22-го серпня, керівника поліції охорони генерала Сергія Будника взяли на хабарі в майже 100тис.грн. Крім офіційних платежів він вимагав понад 80тис.грн. щомісяця за надання послуг з фізичної охорони.

 

Свого часу ми завітали додому до пана Будника, щоб відзняти дроном його будинок на більш ніж 500м² в Києво-Святошинському районі. Це сталося в грудні минулого року. Тоді на наше питання "Звідки гроші?" на такий маєток взялися у людини, яка практично все своє життя пропрацювала на державних посадах у правоохоронних органах, Сергій Будник відповів, що "знайшов". Хоча потім він пригадав, що мав заробітну плату 1-2тис.$, з якої і звів свій будинок, що коштує сотні тисяч доларів. Ну і взагалі він "працює з 17 років".

 

Деталі - на відео.

 

Copyright © 2020 Автомайдан