(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Заява Автомайдану щодо нічного підпалу офісу автомайданівців у Рівному.

 

22 лютого 2016р.

 

       Вікторія Мамотюк, vse.rv.ua ©

 

Сьогодні вночі, 21-го лютого, близько 23:30, спалахнула пожежа в офісі місцевого Автомайдану по вул. Словацького. Очевидно, що це був підпал, адже палії, щоб дістатися безпосередньо офісу Автомайдану, вибили спочатку двоє вхідних дверей офісного центру та двері, що ведуть на другий поверх.

 

Мотиви для нас також зрозумілі: банальна помста місцевих працівників міліції, що не пройшли переатестацію до лав Нацполіції.

 

Як ви знаєте, наші активісти беруть активну участь у роботі атестаційних комісій і в Рівному в тому числі і вони почали реально ламати схему "міліція=кримінал=міліція", рекомендуючи звільнити за результатами співбесід різноманітних прикормлених криміналом замначальників райвідділів, дільничних і т.п., що роками "не помічали" нелегального видобутку бурштину в області на сотні мільйонів гривень, вирубки лісу і т.д.

 

Це вже не вперше, і наших активістів у тому числі, намагаються залякати, "попередити": то смс на телефон надішлють з погрозами, то тітушки намагалися увірватися до приміщення, щоб зірвати роботу комісії, то екс-ДАІшник прийшов на "розбірки", коли зрозумів, що його буде звільнено, то нещодавно в Луцьку побили декількох членів комісії, а ось сьогодні вже і підпал офісу.

 

Але ми чудово розуміли, на що йдемо і подібний спротив змінам існуючої бандитсько-корупційної системи в МВС для нас не став чимось "несподіваним".

 

Тому хочемо звернутися до тих продажних мєнтів, що все ще мріють про повернення старих часів, коли можна було безкарно однією рукою "боротися" з оргзлочинністю, а іншою її ж і кришувати: недочекаєтеся. Думаєте залякати погрозами, побиттями та підпалами? Ну давайте, подивимося хто кого. Але ще зовсім нещодавно, два роки тому, все це ми з вами вже проходили, але тоді вам дали можливість виїхати до Криму, Росії, ДНР/ЛНР, а але часи "трохи" змінилися, тепер до кордону можете і не доїхати.

 

П.С. Нагадуємо, хто має компрометуючу інформацію щодо працівників Національної поліції в Одеській області, прохання вказувати її в цій Google формі, по Миколаївській області ► тут чи писати на нашу ел. пошту: automaidanoffice@gmail.com

 

24 та 26-го лютого відповідно там починається переатестація. Долучайтеся!

 

Copyright © 2019 Автомайдан