(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Автомайдан заблокував роботу нелегального піщаного кар'єру в Ходосівці під Києвом.

 

20 серпня 2016р.

 

 

Як стало відомо активістам Автомайдану, на нещодавно закритому нелегальному піщаному кар'єрі біля с. Ходосівка під Києвом знову почали красти пісок. Виїхавши на місце, нами було виявлено більше 10 вантажівок, що стояли в черзі на завантаження піском.

 

 

Більш того, на в'їзді до кар'єру цього разу на нас вже чекав паркан з охоронцями, чого раніше не було.

 

 

Поки ми чекали на слідчо-оперативну групу, до нас приїхали представники компанії, що за їхніми словами "орендує" дану земельну ділянку. Вони безуспішно намагалися нам "пояснити", що тут не намивають пісок, а потім продають його, а просто садове товариство проводить "очищення русла" і пісок вони не вивозять, а "переміщують", та і взагалі це "не пісок", а грунт, суміш і т.п. брєд, який ми вже не вперше чуємо від подібних піщаних "рєшал".

 

 

Як стало відомо нам із записів охорони кар'єру, лише за 4 дні (з 17-20 серпня) вивезли, а фактично вкрали більше 5000(!) тонн піску. Завдано збитків державі на сотні тисяч гривень!

 

У результаті від правоохоронців ми добилися того, що заблокована нами спецтехніка найближчі дні буде на території кар'єру, але переміщувати її не мають права.

 

З наступного тижня продовжимо роботу по даному кар'єру і будемо добиватися його остаточного закриття!

 

 

ОНОВЛЕНО

 

23-го серпня на кар'єр приїхав черговий "рєшала", що за підтримки фейкових "самооборонівців" з Боярки намагався в прямому сенсі відбити вантажівки, що до цього часу знаходилися там під охороною поліції.

 

До нашу приїзду їм все ж таки вдалося 2 вантажівки вкрасти, інші було знову заблоковані автомайданівцями та поліцейськими.

 

 

Власником кар'єру назвався нєкто "Сергій Резніченко", що приїхав на автомобілі Mercedes CL 500 з державним номером АА 2653 ОЕ

 

 

А це один із фейкових "самооборонівців", що звинувачував нас у "продажності", типу він особисто бачив, як ми "брали гроші у власника кар'єру" :)))))) Скоріш за все цей неадекват просто судить по собі, бо якраз він приїхав відбивати вантажівки разом з власником кар'єру, ми ж разом з правоохоронцями намагалися цьому протидіяти.

 

 

Ті ж дві вантажівки, що їм вдалося вкрасти, тепер будуть оголошені у розшук, інші ж будуть заблоковані на кар'єрі до 25-го серпня, коли має відбутися суд у цій справі. Є великі шанси, що тепер нарешті судом буде заборонено красти пісок у даному місці, але все ж таки потрібно бути на даному судовому засіданні якомога більшій кількості активістів, щоб не дати рєшалам на кшталт "Сергіям Резніченкам" та фейковим самооборонівцям порєшать дане питання і цього разу.

 

Далі буде.

 

Copyright © 2019 Автомайдан