(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

"Автомайдан" розшукує свідків побиття беркутом активістів на Кріпосному провулку в ніч на 23.01.2014р!

 

17 вересня 2015р.

 

7-го вересня 2015р. біля Маріїнського парку в Києві слідчі Генеральної прокуратури та МВС за участі активістів "Автомайдану" відтворювали напад "беркуту" на автомайданівців, який відбувся в ніч на 23-е січня 2014 року на розі вул.Грушевського та Кріпосного провулку. (Фото - Гарик Палёха)

 

 

Лише в ту ніч беркутівці розбили більше 10 авто активістів, десятки автомайданівців були травмовані та кинуті за ґрати.

 

І ось 1,5(!) року потому прокуратура та МВС нарешті згадали, що потрібно провести слідчі дії з постраждалими та свідками безпосередньо на місці подій, відтворивши їх у деталях.

 

 

Представниками правоохоронних органів, під час реконструкції нападу, автомайданівцям було повідомлено, що надзвичайно важливо зараз знайти свідків, які перебували в ту ніч у наступних авто: Mazda 6 MPS темного кольору та Nissan Qashqai сріблястого/сірого кольору.

 

Пасажир з Mazda 6 MPS тоді зняв це відео нападу на свій телефон:

 

 

Як видно з відео, співробітниками "беркуту" в момент нападу було розбито заднє та бокове водійське вікно у Mazda 6 MPS.

 

 

Також автору відео вдалося зазняти і авто Nissan Qashqai (на 1:02сек. відео), водій та пасажир якого теж є важливими свідками у цій кримінальній справі, але особи їх, на жаль, як і екіпажу з Mazda 6 MPS, так і не вдалося встановити до цього часу.

 

 

У зв'язку з цим у нас велике прохання до екіпажу автомобіля Mazda 6 MPS та Nissan Qashqai, що були безпосередніми учасниками тих подій і які також постраждали від рук злочинців з ОПГ "беркут" в ніч на 23-є січня 2014р., вийти з нами на зв'язок! Це важливо для слідства!

 

Наша ел. пошта - automaidanoffice@gmail.com, номер гарячої лінії: (093) 955-56-44

 

Також будемо вдячні всім за максимальне поширення даної інформації!

 

Copyright © 2020 Автомайдан