(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

Чергові докази замовності судових рішень проти активістів Майдану.

 

Роман Маселко

 

 

15 грудня 2015р.

 

 

У пресі почала розкручуватись тема, що справа Царевич є «політичною». Хочу додати декілька ВАЖЛИВИХ штрихів до справи новоспеченого суддівського "дисидента".

 

Так от, відкрито матеріали кримінальної справи по Царевич, яка активно готується до передачі до суду, тому нарешті можу озвучити нові цікаві деталі.

 

Зокрема тепер відомо, чому на весь Печерський суд справи Автомайдану розглядали лише Царевич, Кицюк і Кирєєв.

 

Як? Все дуже просто, жодної магії – відбулось звичайне ВТРУЧАННЯ У АВТОМАТИЗОВАНУ СИСТЕМУ розподілу справ.

 

Автоматизована система розподіляє справу між суддями, які мають відповідну спеціалізацію. Справи про «невиконання водіями вимоги про зупинку» у Печерському суді розглядають 6 суддів (Білоцерківець О.А., Смик С.І., Карабань В.М., Кірєєв Р.В., Кицюк В.П., Царевич О.І.) і розподіл справ мав би відбуватись між ними. Але, мабуть щось не так було з суддями Білоцерківець, Смик та ін. А по справах треба було отримати гарантований результат. І тут до справи беруться суддівські фокусники, в даному випадку - заступники голови суду Отрош.

 

09.01.2014р. о 14:34 така собі користувач KYTSUK (під цим ніком у системі має право працювати Кицюк Людмила Петрівна, яка є сестрою Кицюка В.П.) вносить зміни у спеціалізації 5 суддів, вилучає спеціалізацію «невиконання водіями вимоги про зупинку» і залишає її лише для Царевич О.І. Після цього відбувається автоматичний розподіл, де вибір система робить… лише з одного судді і, зрозуміло, що обирає Царевич. Звертаю увагу: суддя Кицюк не брав участь у розподілі, бо начебто не розглядає такого виду справ.

 

09.01.2014р. о 14:57 користувач KYTSUK вилучає спеціалізацію для Царевич і включає для Кицюка В.П. З цього моменту вже Царевич не уповноважена розглядати такі справи, зате Кицюк – може. Запускається автоматичний розподіл, який знову має лише один вибір, але уже Кицюк В.П. Те ж саме по усіх інших справах.

 

Ось так по справах Автомайдану призначались ЛИШЕ потрібні судді.

То що ж це виходить? Підставила і замовила політичне переслідування суддів Кицюка та Царевич рідна сестра п. Кицюка???

 

Детальний аналіз справ, які вела Царевич тут.

 

P.S. вітаю суддів з Днем працівника суду. Я щиро хочу, щоб при згадці про суддів було багато позитивних асоціацій, а не лише Царевич, печерське правосуддя, черкаський Бабенко і т.д. Чесні судді є. Але довіра і повага до Вас залежить виключно від Вас, а також дієвості та рішучості Ваших дій самоочищення. Я Вам бажаю цієї рішучості, а громадськість Вам допоможе.

 

Copyright © 2020 Автомайдан