(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Полковник Микола Піщанський, що провалив атестацію, продовжує працювати в поліції Одещини.

 

15 вересня 2016р.

 

 

Знайомтесь - Піщанський Микола Григорович, полковник ̶м̶і̶л̶і̶ц̶і̶ї̶ поліції, тимчасово виконуючий обов'язки начальника Подільського (в минулому Котовського) відділу поліції ГУНП в Одеській області.

 

18-го березня 2016р. Микола Григорович "пройшов", а точніше провалив атестування до лав нацполіції з результатом "займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність".

 

А близько місяця тому, автомайданівець Олег Пушак, який і був у складі тієї атестаційної комісії, що рекомендувала звільнити Піщанського, випадково впізнав його на фото з новин Нацполіції.

 

Тоді ж ми і вирішили надіслати інформаційний запит до ГУНП в Одеській області, щоб нам пояснили подальшу долю Миколи Григоровича після "проходження" ним атестації.

 

І ось на початку вересня ми отримали відповідь.

 

 

Як з'ясувалося, не погоджуючись з рішенням атестаційної комісії, 23-го березня Піщанський подав апеляційну скаргу до апеляційної атестаційної комісії південного регіону. На 1-е квітня 2016р. його було запрошено на засідання комісії, але у зв'язку з "хворобою" полковник Піщанський на нього не прибув. "Після цього на засідання зазначеної комісії він більше не запрошувався, а його апеляційна скарга до теперішнього часу не розглянута." – йдеться у відповіді.

 

Нагадаємо, це саме той Піщанський, який ще будучи на посаді начальника Малиновського РУВС м.Одеси в жовтні 2010-го року, за свідченнями затриманих тоді учасників маршу в Одесі на честь УПА, особисто застосовував до них тортури та віддавав накази бити затриманих, коли ті відмовлялися підписувати фіктивні протоколи допитів.

 

А тепер цей же Піщанський, якого було рекомендовано звільнити з поліції через службову невідповідність, ще й запрошує "молодих жителів регіону" пройти конкурc... до нацполіції.

 

"Сюр!" – скажете ви. Ні, далі більше. Як зазначено наприкінці відповіді на наш запит, в аналогічній ситуації залишаються й інші працівники ГУНП в Одеській області, які продовжують працювати в поліції на займаних посадах, а саме: Чебан А.В., Недзельський В.В., Тринча В.М, Троянський О.С., Коваленко О.В., Шихірєв М.О., Остапенко В.М.

 

Повторюємо, про Піщанського ми дізналися випадково, бо його в новинах, уже в якості "поліцейського", впізнав автомайданівець, що входив до атестаційної комісії, яка і рекомендувала його звільнити.

 

Подібні випадки можливі й тому, що списки співробітників Нацполіції з результатами проходження атестацій на даний момент - таємниця «за сімома замками». З різних причин (детальніше з цього приводу тут).

 

Саме тому і була створена петиція на сайті Кабміну з вимогою, щоб кожному громадянину законодавчо була надана можливість перевірити, як і коли конкретний співробітник поліції пройшов атестацію і чи він атестований взагалі.

 

Прохання витратити 5 хвилин свого життя і підписати петицію, адже даний механізм може стати дійсно дієвим у контролі за очищенням Нацполіції!

 

Copyright © 2019 Автомайдан