(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Автомайдан презентував проект «Prosud», спрямований на контроль за діяльністю суддів.

 

14 липня 2016р.

 

 

Сьогодні активісти ВГО «Автомайдан» презентували свій новий проект «PROSUD», головна мета якого - це контроль діяльності українських суддів та активізація громадянського суспільства задля очищення судової системи від непорядних суддів.

 

Наш проект є своєрідною ревізією судової системи. Судді є однією з найбільш закритих та одночасно найбільш схильних до корупції «каст». Саме тому проведення судової реформи – одне з першочергових завдань для нашої країни.

 

Однак, для проведення змін необхідне повне розуміння того, що саме ми реформуємо. Для цього ми аналізуємо декларації суддів та їх родичів, перевіряємо відомості з майнових реєстрів, шукаємо невідповідності та відкриваємо ці дані для кожного відвідувача нашого сайту prosud.info, на якому на даний момент вже зібрані декларації 7766 суддів України, а їх основні дані оформлені у зручний інтерфейс.

 

Кожен суддя на сайті має своє "досьє", в якому будуть зазначені його офіційні доходи та членів сім'ї в розділі "Статки", в розділі "Майно" буде вказана загальна площа квартир, житлових будинків, земельних ділянок судді та його родини, натиснувши "Професійні показники" діяльності, ви зможете переглянути кількість розглянутих суддею справ та скарг на нього. Даний розділ у процесі наповнення, адже ця інформація відсутня у відкритих джерелах. Тому ми змушені були подати тонни паперу офіційних запитів до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, щоб отримати ці дані. Найближчим часом ВККС нам має надати цю статистику.

 

Останній розділ у профайлі - "Як живе". Він буде з'являтися тоді, коли по даному судді нами буде проведено розслідування у разі виявлення невідповідності між його задекларованим та реальним майном. У такому випадку на даного суддю чекатиме «антикорупційний візит» представників Автомайдану, а вся компрометуюча інформація, зібрана під час нашого розслідування та яка зможе стати доказами непорядності судді чи причетності його до корупційних дії, буде нами офіційно передана до відповідних контролюючих органів з метою притягнення даних суддів до відповідальності та їх звільнення.

 

Подальшу долю наших офіційних заяв з компрометуючою інформацією щодо судді в контролюючі органи будемо також пильно відстежувати та контролювати.

 

Також всі судді, що брали участь у "справах Майдану", матимуть помітку червоного кольору біля фото профайлу "Участь у справах Майдану".

 

Статті-розслідування про життя недоброчесних суддів нами будуть розміщуватися у блозі blog.prosud.info.

 

Вся інформація, розміщена на сайті, береться та аналізується з відкритих джерел. Також кожен, хто має інформацію щодо суддів, може розмістити її у відповідній формі.

 

Після перевірки, в разі підтвердження, ці дані будуть опубліковані на нашому сайті або відображені в розслідуванні.

 

Задля активізації громадянського суспільства щодо контролю за діяльністю суддів, в рамках проекту (протягом року) буде проведено п’ять круглих столів з громадськістю в різних містах України.

 

Перший круглий стіл відбудеться вже в середині серпня у Львові. Після цього подібні обговорення пройдуть в Одесі, Харкові, Черкасах та Києві.

 

 

НАШІ КОНТАКТИ:

 

e-mail: prosud.info@gmail.com, підписуйтеся на нашу сторінку в фейсбуці та фоловіть у twitter.

 

Будемо вдячні за поширення даної інформації та за вашу допомогу в очищенні судової влади від негідників!

 

PROSUD – А СУДДІ ХТО?

 

Copyright © 2019 Автомайдан