(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

До представників Автомайдану в Хмельницькому навідалася поліція з обшуками.

 

13 листопада 2018р.

 

 

О 8 годині ранку в суботу, 10 листопада 2018 року, в помешкання голови Хмельницького обласного осередку ВО "Автомайдан" Артура Сторожука прийшли працівники слідчого управління ГУНП у Хмельницькій області та Управління захисту економіки Нацполіції з ухвалою від 02.11.2018р. слідчого судді Хмельницького міськрайонного суду Сарбей О.Ф. на проведення обшуку. В даній ухвалі було зазначено, що Сторожук, за показами свідків, міг бути причетний до скоєння злочину, а саме - розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах, або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень (ч.4 ст.187 ККУ). У ході проведеного обшуку не було знайдено та вилучено ніяких речей, не знайдено жодних доказів причетності Сторожука до вказаного злочину. Також викликає подив й те, що злочин, як вказано в ухвалі, відбувся 29 серпня 2018 року о 3-й годині ночі в оселі потерпілих, але ідентифікований Сторожук був не потерпілими, а невідомо звідки взятими «свідками», причому через 2 місяці(!) після здійснення злочину.

 

Проте одночасно з аналогічними ухвалами за цим же кримінальним провадженням було проведено обшуки у помешканні та автомобілі двох інших учасників Хмельницького обласного осередку ВО "Автомайдан", в яких в ході обшуків також не було нічого знайдено та вилучено.

 

За свідченнями ж самих активістів, у момент, коли відбувався злочин, вони знаходилися вдома, а це щонайменше в 10 кілометрах від місця злочину!

 

Також під час  обшуків у всіх трьох автомайданівців були присутні працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) Нацполіції. На запитання, який стосунок має УЗЕ до розслідування розбійного нападу, слідчі не змогли дати зрозумілого пояснення.

 

Всі ці факти, на нашу думку, лише підтверджують те, що дані обшуки є безпідставними та незаконними, і єдиною метою таких дій з боку поліцейських є помста автомайданівцям за їхню громадську діяльність.

 

У той же час, вже рік минув з моменту нападу на самого Артура Сторожука. 31 жовтня 2017 року біля його будинку невідомі напали на нього серед білого дня. За рік "розслідування" правоохоронці так і не спромоглися затримати хоча б нападників і організаторів, не кажучи вже про замовників цього злочину. На даний момент справа про напад на Артура входить до так званого "списку Гандзюк" - списку з 55 нападів на громадських активістів та журналістів в Україні, що сталися з початку 2017 року і так і не були розкриті правоохоронцями.

 

 

Тому не маємо жодних сумнівів, що як фігуранти того нападу, так і організатори замовних обшуків у помешканнях активістів мають відношення до правоохоронних органів чи місцевої влади і покриваються ними.

 

Проте, якщо вони розраховують, що таким чином зможуть закрити рота тим, хто бореться з дерибаном бюджетних коштів Хмельницького, то у нас для них погана новина - подібні дії влади лише стимулюють нас діяти активніше.

 

Далі - буде.

 

ГО «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан»

 

__________________________________________________________________________________________________________________

 

ПО ТЕМІ

 

Про яйця, телефонні трафіки і Луценка з методами Пшонки.

 

Відкрита заява представників громадянського суспільства з приводу нападів на громадських активістів та політичних діячів.

 

Автомайданівця Романа Маселка хочуть позбавити адвокатського свідоцтва за критику судової реформи.

Copyright © 2019 Автомайдан