(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Троє представників Автомайдану увійшли до нового складу Ради громадського контролю при НАБУ.

 

13 червня 2017р.

 

Фото - nabu.gov.ua

 

12 червня розпочала свою роботу Рада громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України (РГК) 3-го скликання, до нового складу якої в результаті відкритого інтернет-голосування увійшли троє автомайданівців - Роман Маселко (обрано головою Ради), Сергій Хаджинов (увійшов до складу конкурсної комісії №1 з проведення відбору на зайняття вакантних посад до НАБУ) та Віталій Устименко (обраний до конкурсної комісії НАБУ №2).

 

Дякуємо всім за підтримку під час голосування! :)

 

Як зазначено на сайті Антикорупційного Бюро, у першому засіданні нової РГК взяв участь і Директор НАБУ Артем Ситник, який наголосив на викликах, що стоять перед Бюро. Зокрема, йдеться про завершення формування штату, налагодження повноцінної організації роботи територіальних управлінь, збільшення кількості розслідувань, завершення стадії судового розгляду у провадженнях НАБУ.

 

Рада громадського контролю при НАБУ має підсилити і комунікаційну складову в роботі Національного антикорупційного бюро, а також займати активну позицію у відстоюванні інтересів Бюро в судах та взаєминах із органами нагляду.

 

Copyright © 2019 Автомайдан