(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Мітинг замовляли? Або як продаються "громадські активісти".

 

11 листопада 2016р.

 

 

Після закінчення Майдану в лютому 2014р. і втечі Януковича, частина екс-майданівців вирішила капіталізувати своє ім'я (або чуже), здобуте під час революційних подій, і почала банально заробляти кошти, прикриваючись "громадським активізмом". Саме тому ми вважаємо своїм обов'язком викривати подібних псевдоактивістів, які у власних корисних цілях використовують назви загальновідомих громадських рухів, у тому числі й Автомайдан.

 

Як гриби після дощу з березня 2014р. по всій країні почали створюватися десятки фейкових "громадських варт", "самооборон", "правих секторів", "автомайданів" і т.п., які насправді до цих громадських рухів та організацій не мали жодного відношення.

 

Ще як варіант, коли один з учасників даних рухів, який дійсно був, наприклад, у Автомайдані чи Самообороні під час Майдану, вирішив для заробітку створити свою кишенькову організацію зі схожою назвою.

 

Серед екс-автомайданівців одним із таких є "активіст" Дмитро Карп та його громадська організація "Автомайдан Київ", заснована у вересні 2014р.

 

 

До нас вже не вперше надходить інформація, що Дмитро Карп разом зі своїм кишеньковим "Автомайданом Київ" бере участь у підозрілих акціях протесту, за які їхнім учасникам платять гроші. Але фактів, які б доводили це, бракувало. До цього часу.

 

3-го листопада, минулого четверга, ці "діти лейтенанта Шмідта" прибули з черговою "акцією протесту" тепер уже до Тернополя. Але приїхали вони не самі, з собою привезли ще три автобуси та два буси з нібито "протестувальниками" з Тернопільської області, хоча самі транспортні засоби були з київськими, львівськими, черкаськими, волинськими та івано-франківськими номерами, а "протестувальники", за їхніми ж словами, теж були немісцеві (точно відомо, що були люди зі Львівської, Хмельницької та Київської областей).

 

Яка ж мета була даного "протесту"?

 

Як стверджували організатори "мітинг", зібратися їх під стінами Тернопільської Державної фіскальної служби змусив "терор" податківців по відношенню до місцевого підприємства ТОВ «Мрія Агро Підгайці». Фіскали ж стверджують, що дане підприємство протягом 2015-2016рр. ухилилося від сплати податків на більш ніж 3млн.грн., тому нещодавно на його майно і було накладено арешт у рамках відкритого кримінального провадження.

 

Хто тут правий, а хто ні, наразі важко сказати, але точно дивною виглядає ситуація, коли підприємство, яке арендує у селян 1,5 тисячі гектарів землі для вирощування сільськогосподарської продукції і нібито потерпає від "бєспрєдєлу податкової", звозить на свій захист за 200грн. пенсіонерів та студентів з інших областей, а не, наприклад, своїх пайовиків, у яких воно і арендує землю. Адже серед "протестувальників" не знайшлося жодного пайовика даного підприємства.

 

Це чітко зафіксовано ось на цьому відео (дивитися з 42 сек.)

 

 

А така ситуація склалася можливо тому, що дане підприємство, чисельність працівників якого рівно 1 особа – директор, він же і головний бухгалтер, за повідомленнями місцевих ЗМІ, обманним шляхом заволоділо землею селян?

 

Принаймні у щирість дій "протестувальників", що прийшли на акцію протесту і не знають, з якою метою вони на ній знаходяться, віриться важко. Хоча варіанти все ж таки у них були, типу "бо землю продають іноземцям та проти корупції в Україні". -_-

 

Склад мітингарів типовий для подібних протестних шоу - студенти та пенсіонери. Судіть самі.

 

Фото - Tamta Gugushvili

 

"До чого ж тут Дмитро Карп та "Автомайдан Київ"? - запитаєте ви. А до того, що саме Карп разом зі своїми кишеньковими "активістами" на даному мітингу грали роль "захисників" бізнесменів від громадськості. Ось вони на фото.

 

 

Але тернопільські ЗМІ за допомогою місцевих активістів цю невдалу гру заїзжих акторів швидко розкусили і новини Тернополя почали рясніти заголовками про замовний пікет під податковою.

 

 

Самі ж "протестувальники" зникли з Тернополя так же швидко, як і з'явилися.

 

А тепер про найцікавіше.

 

Перед початком даного мітингу, його організатори терміново шукали людину з Тернополя, яка б погодилася публічно під стінами ДФС зачитати "юридичну довідку", яку вони підготували по цій всій ситуації довкола підприємства ТОВ «Мрія Агро Підгайці» та разом з іншими "активістами" віднести її в податкову. За винагороду.

 

І тут стався їхній головний прокол. З цією пропозицією вони подзвонили людині, яка знала справжніх автомайданівців у Тернополі і про всяк випадок записала дану розмову на телефон :)

 

Пропонуємо її вашій увазі.

 

 

Якщо коротко - людину, яка б за гроші озвучила їхню юридичну позицію на "мітингу", їм так і не вдалося знайти, тому цю фунцію і взяв на себе Дмитро Карп.

 

До речі, саме Дмитро Карп разом з Катериною Кувітою, яка також є серед співзасновників ГО "Автомайдан Київ" та Тетяною Монтян брали участь у "телемості" з терористом Мозговим, який було організовано "17-м каналом" у жовтні 2014р., в якому вони всі разом тоді дійшли до висновку, що "враги у нас одни - ублюдочные олигархи, которые стравили народ".  Тобто типова така ФСБешна мантра про "громадянську війну" в Україні, яка виникла в результаті того, що "олігархи, Захід, США", *вставити необхідне* стравили людей між собою. Ну а в кінці телемосту один з терористів Мозгового заграв ще й декілька пісень про "русскій мір" на прощання.

 

 

Як ми розуміємо, головною метою того шоу, за участі і фейкових "автомайданівців" Карпа та Кувіти, було показати Мозгового не терористом, а таким собі щирим "ополченцем", який разом з іншими "шахтарями-трактористами" повстав проти олігархічно-"фашистської" влади в Україні і з яким потрібно і можна домовлятися.

 

У тому ж таки жовтні 2014р., на позачергових парламентських виборах, Карп і Кувіта також балатувалися до Верховної Ради за списком політичної партії "Громадянський рух України" разом з Жаном Новосельцевим, який був одним із співзасновників "17-го каналу" та таким собі Володимиром Дідухом, більш відомим як кримінальний авторитет Вова "Морда", якого пов'язують з кришуванням нелегального видобутку бурштину в Житомирській обл. Про це ми вже писали на нашому сайті в червні 2015р., коли знову ж таки Карп і Кувіта, під виглядом Автомайдану "протестували" під Адміністрацією Президента з вимогою... ПОНОВИТИ на посаді одіозного екс-очільника київської міліції Олександра Терещука. І його тоді таки поновили в липні 2015р., але остаточно звільнила Хатія Деканоідзе в грудні 2015р., адже за інформацією ЗМІ, саме Терещук організував мітинг звільнених міліціонерів, що не пройшли атестацію, яка тоді тільки починалася і в якому також брали участь... Дмитро Карп і Катерина Кувіта :)

 

 

Чергове "співпадіння"? Не думаємо. Чи безкоштовно вони брали участь у всіх цих "акціях протесту"? Після нещодавніх подій у Тернополі, де "Автомайдан Київ" безпосередньо брав участь у замовному мітингу, теж не думаємо.

 

Отже, прохання до всіх і, в першу чергу до представників ЗМІ, бути пильними та не поспішати із заголовками щодо участі "активістів Автомайдану", які насправді такими не є, в різноманітних сумнівних акціях. Саме для цього нами і був створений на сайті Blacklist, в якому зазначені особи, які не є членами Автомайдану саме через свою участь у подібних акціях.

 

Також хочемо зауважити, що анонси наших акцій ми публікуємо на своїх офіційних сторінках у соцмережах Фейсбук та Твіттер.

 

Зараз різноманітні шахраї намагаються спекулювати іменем Автомайдану, тому просимо Вас перевіряти інформацію щодо участі наших активістів в акціях за номером гарячої лінії: (093) 955-56-44

 

У свою чергу також будемо вдячні за будь-яку інформацію, що стосується участі ГО "Автомайдан Київ" чи окремих її активістів у замовних акціях протесту. Дану інформацію прохання надсилати на нашу електронну пошту - automaidanoffice@gmail.com.

 

 

ГО "Всеукраїнське об'єднання "Автомайдан".

 

Copyright © 2019 Автомайдан