(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

Cаботаж розслідування "справ Майдану". Гройсман проти встановлення винних?

 

Роман Маселко

 

 

11 липня 2015р.

 

 

 

"Справи Майдану" або залишились нерозслідуваними, або ж розвалюються у судах. Ми переконані, що причиною цьому є відсутність політичної волі керівництва держави та відчуття повної безкарності тими, хто веде розслідування.

 

Саме тому ми будемо вимагати притягнення винних у саботажі до відповідальності! Для цього одних зусиль активістів буде замало. Потрібен дієвий парламентський контроль!

 

МИ ВИМАГАЄМО внести на розгляд парламенту Постанову про створення Тимчасової слідчої комісії, яка має встановити винних у затягуванні розслідувань!

 

Постанова погоджена регламентним комітетом, але голова Верховної Ради Володимир Гройсман відмовляється внести її на розгляд парламенту, бо може "не вистачити голосів"!

 

У понеділок, 13-го липня, потрібно зібратися та нагадати п. Гройсману, що якщо він забув про моральний обов'язок, то нехай виконає хоча б юридичний! Адже у Коаліційній угоді зафіксовано наступне: "Ми беремо під контроль розслідування злочинів, вчинених під час Революції Гідності, у тому числі розстрілів 18-21-го лютого 2014 року, притягнення до відповідальності виконавців та замовників. Ми визначаємо це завдання пріоритетним для керівників органів правопорядку та Генеральної прокуратури."

 

Отже, понеділок, 10:00, Київ, вул. Грушевського, 18/2.

 

Збираємось і вимагаємо від Гройсмана поставити на голосування проект створення Тимчасової слідчої комісії!

 

Прохання поширити!

 

Copyright © 2020 Автомайдан