(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

 

Роман Маселко

 

Cаботаж розслідування "справ Майдану". Гройсман проти встановлення винних?

 

11 липня 2015р.

 

 

 

"Справи Майдану" або залишились нерозслідуваними, або ж розвалюються у судах. Ми переконані, що причиною цьому є відсутність політичної волі керівництва держави та відчуття повної безкарності тими, хто веде розслідування.

 

Саме тому ми будемо вимагати притягнення винних у саботажі до відповідальності! Для цього одних зусиль активістів буде замало. Потрібен дієвий парламентський контроль!

 

МИ ВИМАГАЄМО внести на розгляд парламенту Постанову про створення Тимчасової слідчої комісії, яка має встановити винних у затягуванні розслідувань!

 

Постанова погоджена регламентним комітетом, але голова Верховної Ради Володимир Гройсман відмовляється внести її на розгляд парламенту, бо може "не вистачити голосів"!

 

У понеділок, 13-го липня, потрібно зібратися та нагадати п. Гройсману, що якщо він забув про моральний обов'язок, то нехай виконає хоча б юридичний! Адже у Коаліційній угоді зафіксовано наступне: "Ми беремо під контроль розслідування злочинів, вчинених під час Революції Гідності, у тому числі розстрілів 18-21-го лютого 2014 року, притягнення до відповідальності виконавців та замовників. Ми визначаємо це завдання пріоритетним для керівників органів правопорядку та Генеральної прокуратури."

 

Отже, понеділок, 10:00, Київ, вул. Грушевського, 18/2.

 

Збираємось і вимагаємо від Гройсмана поставити на голосування проект створення Тимчасової слідчої комісії!

 

Прохання поширити!

 

Copyright © 2015 Автомайдан