(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Заява Автомайдану щодо трагічних наслідків погоні патрульних

поліцейських за автомобілем BMW в ніч на 7 лютого 2016р.

 

11 лютого 2016р.

 

 

1. Смерть людини - це горе незалежно від того, хто загинув і як це сталося. Щирі співчуття родині загиблого.

 

2. На даний момент ми не робимо остаточних висновків до завершення розслідування і відповідно оприлюднення відео з реєстраторів, усвідомлюємо, що до кінця розслідування цього робити не можна. Але за попередніми даними ми розуміємо, що співробітники патрульної поліції були вимушені відкрити вогонь по автомобілю BMW, що грубо порушував ПДР, рухався вулицями міста зі швидкістю, яка втричі перевищувала допустиму, в тому числі виїжджаючи на смугу зустрічного руху, чим безпосередньо загрожував життю та здоров'ю інших людей. Більш того, у разі невідкриття вогню жертв могло б бути значно більше. Як приклад, можна пригадати нещоданю загибель також у Києві бійця АТО Артема Приходька, коли співробітники поліції не відкрили вогонь у подібній ситуації, що і призвело в результаті до загибелі хлопця. Його вбивці досі не затримані.

 

3. У 2015 році в Україні внаслідок ДТП, спричинених водіями, що були в стані алкогольного сп'яніння, загинуло більше 300 людей, травмовано - більше 3000. Тобто майже кожного дня ми втрачаємо одну людину, майже 9 травмуються з вини водіїв, подібних тому, що керував BMW в ту ніч (він сам зізнався, що був у стані алкогольного сп'яніння під час погоні). І тут постає логічне питання: скільки б життів вдалося врятувати з тих 300, що загинули минулого року, якби вчасно були зупинені (і не відпущені за хабар, як це постійно бувало у часи ДАІ) п'яні водії-злочинці?

 

4. У той же час, ми бачимо, що деякі чергові "експерти" вже намагаються використати цю трагічну ситуацію для дискредитації патрульної поліції та самої ідеї реформи МВС, мовляв "копи-це "криваві вбивці", вони абсолютно некомпетенті, розформована "Кобра" б у цій ситуації діяла "ефективніше", та й взагалі ДАІшники стільки службових авто не розбивали, як копи" і т.п. маніпуляції. Ми вже бачили, як подібні "громадські активісти-експерти" намагалися "розкачати" ситуацію на початку переатестації до Нацполіції, коли разом з екс-мєнтами в один голос почали кричати про "непрофесійність" членів атестаційних комісій, що не можна просто так брати і викидати "заслужених ветеранів МВС" на вулицю і т.п.

 

Як ви знаєте, автомайданівці беруть активну участь у процесі переатестації Нацполіції, ми своїми очима бачимо, що тут існує безліч проблем, які іноді вирішуються буквально на льоту, саме тому у нас є довіра до цього процесу, бо він - "живий", він змінюється, покращується, удосконалюється у тому числі завдяки і пропозиціям від наших активістів.

 

Тому тут у нас проста і логічна пропозиція до тих "захисників" прав і свобод українського народу, які в основному їх захищають чомусь лише на сторінках фейсбука та маніпулятивних відеосюжетах: долучайтеся безпосередньо до процесу реформування країни, в тому числі й такого "любимого" вами МВС. У вас реально зараз є такий шанс, так доведіть, на що ви дійсно здатні.

 

 Приєднатися

Підтримати

Copyright © 2019 Автомайдан