(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

ГО "ВО "Автомайдан" висловлює подяку парламентській фракції "Самопоміч"

 

11 лютого 2015р.

 

ГО "ВО "Автомайдан" висловлює подяку парламентській фракції "Самопоміч" за вчорашнє неголосування за Віктора Шокіна на посаду Генерального прокурора України. Також ми сподіваємося, що позиція членів фракції йдалі буде відповідати запитам українського суспільства на докорінні зміни та реформи всієї системи управління державою, а не їх імітацію!

 

Голові парламентської фракції «Самопоміч»

 

Березюку О.Р.

 

11 лютого 2015 р.

 

Шановний, Олег Романович!

 

ГО «ВО Автомайдан» дякує вам та членам вашої фракції за вибір, зроблений 10-го лютого 2015р. під час голосування за призначення на посаду Генерального прокурора України. Ми вважаємо, що призначення на посаду генпрокурора чергової людини з системи є неприйнятним та таким, що суперечить інтересам громадськості.

 

Хід голосування за призначення Віктора Шокіна та абсолютна підтримка цієї кандидатури «Опозиційним блоком», підтвердив неадекватність цього призначення.

 

Враховуючи той факт, що вчорашнє голосування, як і багато інших в Верховній Раді знову проходять з порушенням закону, просимо вас ініціювати прийняття законопроекту про введення кримінальної відповідальності за кнопкодавство.

ГО «ВО Автомайдан» у свою чергу обіцяє підтримку дій вашої фракції, які будуть представляти інтереси громадськості та направлені на розвиток нашої країни. Але ми також будемо пильно слідкувати за Вашою роботою та в разі прийняття рішень, що будуть суперечити інтересам народу України, залишаємо за собою право висловлювати своє незадоволення в доступний нам спосіб.

 

З повагою, ГО "ВО "Автомайдан"

 

Copyright © 2019 Автомайдан