(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Дом-2 або "водна станція" Василя Хмельницького під Києвом. ВІДЕО

 

8 жовтня 2015р.

 

 

Вже не вперше увагу до своєї персони привертає бізнесмен та політик Василь Хмельницький, який полюбляє під виглядом "оздоровчих центрів" та "пансіонатів" будувати собі маєтки в різних містах України.

 

Цього літа голова Одеської держадміністрації Міхеіл Саакашвілі разом з активістами та екскаватором вже зносив незаконно встановлений паркан довкола п̶а̶н̶с̶і̶о̶н̶а̶т̶у̶ будинку Хмельницького в Одесі, що більше чотирьох років перекривав вільний доступ відпочиваючим до пляжу.

 

 

Коли ж після цього Хмельницький спробував відновити "статус-кво" та поставити новий паркан довкола своєї вілли, Саакашвілі нагадав йому через свою сторінку на Фейсбуці і про його київські будиночки, які також незаконно перекривають вільний доступ до водних ресурсів і пригрозив взяти з собою ще й мера Києва Віталія Кличка, щоб поділитися досвідом очищення берегової лінії водойм від зайвого будівельного сміття! :)

 

 

Ми ж вирішили не чекати, коли очільник столиці знайде нарешті вільний час для подібної екскурсії-рейду київськими заплавами Дніпра, і самі вирушили в гості до відомого порушника водного кодексу України Василя Хмельницького.

 

Знаходиться його будинок у Голосіївському районі Києва. Схема "віджиму" земельної ділянки під забудову стандартна, "хмельницька", так би мовити: на землі комунальної власності під виглядом "реконструкції" чи "ремонту" оздоровчого центру/пансіонату починається будівництво повноцінного житлового будинку, який у подальшому за документами і значиться як "пансіонат".

 

Ось такий вигляд має "пансіонат" Хмельницького в Одесі.

 

 

А це вже "оздоровчий центр" Хмельницького у Києві.

 

 

Тенісний корт, футбольне поле, басейн, причал з човником, навкруги суцільний ліс та заплави Дніпра, коротше всі умови для оздоровлення, от тільки є один нюанс - при спробі зайти на територію "оздоровчого центру" вас "радісно" зустрінуть або сторожові собаки, оголошення про присутність яких висять по всьому периметру паркану, або "люб'язні" представники охоронної фірми, які у кращому випадку вас попросять залишити їх у спокої та забиратися геть.

 

Журналісти "Газети по-українськи" нещодавно робили розслідування щодо даного об'єкту, але ми вирішили доповнити картину, так би мовити, зйомкою його з повітря дроном.

 

Як бачимо, вимогу закону щодо вільного доступу до берегової лінії, як і в Одесі, Хмельницький цього разу також нахабно проігнорував. А дійсно, не для простих же смертних він свої "пансіонати" будує.

 

 

Цільове призначення цієї земельної ділянки на кадастровій карті зазначене для "водогосподарських підприємств".

 

 

Дійсно, раніше тут була розміщена водонасосна станція, але то раніше. Якщо ви зараз тут її знайдете, то будемо вам надзвичайно вдячні! :) Але її тут немає, ми вже шукали.

 

 

В Одесі відновити справедливість та відкрити вільний доступ до берегової лінії допомогли лише радикальні методи.

 

 

Тому у нас зараз виникає цілком логічне питання:

 

Підтримати Автомайдан

Copyright © 2020 Автомайдан