(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

"Держава зробила мене бомжем". Автомайдан

допоміг повернути житло киянину, відібране в нього квартирною мафією на чолі з суддею Бобровником.

 

8 квітня 2017р.

 

 

У жовтні 2013р. до помешкання киянина Олександра Кучерявенка прийшли працівники міліції: "Пройдемте з нами - є декілька питань". Коли ж за декілька годин він повернувся з райвідділу міліції додому, то в його квартирі були вже інші вхідні двері, а на вікнах встановлені металеві решітки.

 

Деталі цієї історії - у відеосюжеті "Слідства.Інфо":

 

 

Так і бомжував Олександр Кучерявенко наступні 3,5 роки, маючи при цьому власне житло. До сьогоднішнього дня.

 

Сьогодні зранку автомайданівці, заручившись підтримкою спеціалістів з аварійного відкривання замків та маючи на руках ухвалу Солом'янського райсуду Києва від 24-го березня 2017р. про закриття провадження стосовно визнання заповіту недійсним, у відповідності до якого Олександр Кучерявенко і має право проживати в даній квартирі, відчинили двері та нарешті повернули "бомжу" його ж власне помешкання після трирічної судової тяганини з квартирною мафією.

 

Щоправда квартира зараз знаходиться в жахливому стані, але вже є волонтери, які готові допомогти пану Олександру з ремонтом. :)

 

 

У свою чергу Автомайдан не заспокоїться до тих пір, поки не будуть покарані за Законом суддя Солом'янського райсуду Києва Олександр Бобровник та працівниця Департаменту будівництва КМДА Олена Ярмілова, руками яких фактично і був викинутий на вулицю з власного житла Олександр Кучерявенко.

 

Тож далі буде!

 

П.С. Окрема подяка працівникам патрульної поліції, які сьогодні були присутні під час відкриття дверей і завдяки яким у тому числі сьогоднішнє новосілля стало взагалі можливим.

 

Copyright © 2019 Автомайдан