(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Офіційна заява: поранений чоловік в Одесі не має відношення до Автомайдану.

 

07 жовтня 2018р.

 

 

 

Людина, на яку вчора ввечері був здійснений напад в Одесі та яку деякі представники ЗМІ називають "активістом одеського автомайдану" не є членом Одеського осередку Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан».

 

Дана людина є наближеною до особи Євгена Рєзвушкіна, якого було виключено з організації ще в 2016-му році та внесено до опублікованого на офіційному сайті Blacklist, зокрема, через бажання перетворити громадську організацію фактично на бандитське угрупування.

 

Вчорашній напад є виключно розбірками місцевих бандитів, які не мають нічого спільного з діяльністю Автомайдану ані в Одесі, ані по всій Україні. Цей випадок аж ніяк не можна називати "нападом на активістів за їх позицію у боротьбі з беззаконням". За вже оприлюдненою інформацією, напад стався через конфлікт, пов'язаний з "кришуванням" роботи ігрових автоматів.

 

Однак цей випадок також має бути розслідуваний поліцією та розкритий по гарячих слідах, бо у разі, якщо не буде покараних, місцеві еліти продовжуватимуть використовувати даний криміналітет проти справжніх активістів.

 

Цей зухвалий вчинок, обстріл авто впритул, ще раз підтверджує, що ситуація в Одесі давно вийшла з-під контролю правоохоронних органів і вимагає втручання керівництва держави, тому ми й надалі наполягаємо на необхідності проведення позачергового засідання Ради Національної безпеки та оборони України.

 

ВГО "Автомайдан"

 

__________________________________________________________________________________________________________________

 

ПО ТЕМІ

 

Одіозного кандидата на посаду аудитора НАБУ Петроса Клерідеса підтримав псевдо-Автомайдан.

 

Офіційна заява ГО "ВО "Автомайдан" щодо створення фейкової, так званої політичної партії "АВТО-МАЙДАН".

 

Поновити на посаді екс-очільника київської міліції вимагали псевдоактивісти з однієї політичної партії.

 

Copyright © 2019 Автомайдан