(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Будинок намісника Києво-Печерської лаври Павла та її казначея єпископа Варсонофія. ВІДЕО

 

6 жовтня 2015р.

 

Три роки тому журналісти програми "Гроші" вже знімали сюжет про заміську "обітєль"  настоятеля Києво-Печерської лаври митрополита Павла (Петро Лебідь) та її казначея єпископа Варсонофія (Василь Столяр) в с.Вороньків, що на Київщині.

 

Але у активістів "Автомайдану", як і думаємо, у багатьох інших "простих смертних", після перегляду того сюжету лишилося відкритим одне з головних питань: а що ж там за парканами?

 

Саме тому ми і вирішили розставити всі крапки над "і" та зняти з повітря нашим дроном "скромні келії" московських попів, збудовані, як ми розуміємо, в тому числі і на пожертви українських прихожан УПЦ (МП). Відео ̶м̶а̶н̶н̶и̶ ̶н̶е̶б̶е̶с̶н̶о̶ї̶ будиночків митрополита Павла та єпископа Варсофонія у нашому сюжеті:

 

 

Як бачимо, знаходяться ці маєтки практично по сусідству. Також нашу увагу привернула ще одна ділянка поряд, яка була огороджена абсолютно подібним парканом до тих, які ховають від зайвого ока палаци Павла та Варсонофія.

 

 

Мабуть варто очікувати підселення ще одного "страждущєго монаха", що буде "випробовувати" себе всіма спокусами мирського життя? :)

 

До речі, щодо далеко "несмірєнного" мирського життя та джерел отримання мільйонних прибутків від бізнес-проектів митрополита Павла є доволі цікаве розслідування від журналіста програми "Гроші" Михайла Ткача.

 

 

(Як бачимо, митрополит Павло та єпископ Варсофоній поряд як під час служби, так і під час відпочинку в "мирському житті")

 

Що ж стосується єпископа Бородянського УПЦ (МП) Варсонофія, то тут також є цікаві факти.

 

Наприклад, в 2013р. його було призначено ключарем кафедрального собору Української Православної Церкви, що будується в Києві (Залізничне шосе, 3).

 

Ми ж вирішили перевірити, якими темпами йде будівництво собору, враховуючи той досвід, що вже має єпископ Варсофоній після спорудження свого маєтку у Воронькові.

 

Але не так сталося, як гадалося. Станом на 5 жовтня 2015р. "будівництво" кафедрального собору Української Православної Церкви (МП) має ось такий жалюгідний вигляд.

 

Будівництво собору

станом на 05.10.2015р.

 

Не те, що будиночок єпископа у Вороньках, правда ж?

 

Більш того, такий вигляд собор має останні 2,5 роки, упродовж яких його ключарем і був Варсонофій.

 

Принаймні, якщо порівняти хід будівництва сьогодні, точніше його відсутність, зі знімком Google Earth за 5 серпня 2012р., то стає очевидним, що зараз, як і тоді, воно знаходиться на одному етапі, а точніше призупинено.

 

Будівництво собору

станом на 05.08.2012р.

 

У свою чергу, за 2 роки (з 2010-2012рр.) будинок Варсонофія змінився кардинально, не те, що собор за подібний період. =)

 

Будинок Варсонофія

станом на 23.03.2010р.

Будинок Варсонофія

станом на 07.08.2012р.

 

Довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно підтвердила нам, що будинок за адресою вул.Молодіжна, 47 в с.Вороньків дійсно належить Столяру Василю Петровичу, він же єпископ Бородянський Варсонофій.

 

 

Як бачимо, ̶п̶р̶и̶в̶а̶т̶н̶і̶ ̶м̶а̶є̶т̶к̶и̶ келії "страждущіх монахов" з УПЦ МП з'являються значно швидше, ніж храми та собори, на будівництво яких і жертвуються сотні тисяч, а то й мільйони гривень від довірливих прихожан. Віддавати власні кошти на будівництво подібних об'єктів чи ні - це, звичайно, особиста справа кожного, просто наступного разу спочатку добре подумайте: чи піде ваша пожертва дійсно за призначенням, чи, можливо, на придбання чергового золотого унітазу в будинок шахрая, що просто прикривається "святістю", "смиренністю" та "набожністю"?

 

Підтримати Автомайдан

Copyright © 2020 Автомайдан