(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Автомайданівця Олексія Гриценка обрано до складу Громадської Бюджетної Комісії міста Києва.

 

6 серпня 2017р.

 

 

На конкурсі до Громадської бюджетної комісії м. Києва автомайданівець Олексій Гриценко набрав більше 200 голосів, чим гарантував собі місце серед переможців конкурсу! Дякуємо, друзі, за вашу підтримку! :)

 

 

Нагадаємо, що дана комісія формується в рамках проекту "Громадський проект", який є платформою реалізації ідей для покращення українських міст через безпосередню участь місцевих жителів у розподілі частини міського бюджету шляхом подання ними проектів, спрямованих на підвищення комфортності проживання у місті, та їх відбору шляхом відкритого голосування. Проекти, які найбільше підтримують мешканці, реалізуються за рахунок бюджету міста.

 

 

Цей механізм зародився в місті Порту-Алегрі (Бразилія) 1989 року і отримав назву "Бюджет участі". В Україні його запроваджувати почали з 2016р. у таких містах як Київ, Львів, Рівне, Чернівці, Хмельницький, Бердянськ, Краматорськ, Мелітополь. У 2017р. вже більше 30 українських міст долучилися до впровадження механізму бюджету участі (повний список тут).

 

Бюджет участі Києва на наступний рік складає 100млн.грн.; подано ж проектів від киян для реалізації в 2018р. більше 800 на загальну суму більше 1млрд.грн.! Саме з метою забезпечення громадського контролю над процесом відбору і реалізації проектів та недопущення виникнення конфліктів інтересів щорічно і формуватиметься Громадська бюджетна комісія.

 

Copyright © 2020 Автомайдан