(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Розпочалося голосування за кандидатів до "Ради громадського контролю" при НАБУ.|ОНОВЛЕНО

 

5 червня 2015р.

 

 

Друзі, увага! Сьогодні розпочалося повторне, вже більш захищене голосування за кандидатів до "Ради громадського контролю" при "Національному антикорупційному бюро"!

 

Проголосувати можна за декількох кандидатів одночасно (до 15 осіб) до 19:00 за цим посиланням:

https://rada.nabu.gov.ua

 

Будемо вдячні, якщо підтримаєте наших хлопців - Олексія Гриценка та Романа Маселка, які своїми справами довели, що достойні права забезпечувати прозорість, цивільний контроль за діяльністю НАБУ та готові до безкомпромісної боротьби з корупцією!

 

Також рекомендуємо вам підтримати кандидатів з Центру Протидії Корупції (Шабунін Віталій, Устінова Олександра, Каленюк Дар'я), ГО "Наші гроші" (Кисіль Аліса, Бігус Денис, Чаплинський Дмитро), ГО "Громадянська служба "Свідомо" (Гуменюк Олександр, Опанасенко Максим, Юрчишин Ярослав), "Трансперенсі Інтернешнл Україна" (Шерембей Дмитро, Марусов Андрій, Хмара Олексій), Гула Сергій.

 

Прохання поширити!

 

 

ОНОВЛЕНО

 

Оприлюднено результати інтернет-голосування за кандидатів до "Ради громадського контролю" при "Національному антикорупційному бюро".

 

За їхніми даними автомайданівці Олексій Гриценко та Роман Маселко опинилися серед ТОП 15-ки, з якої і буде сформовано склад Ради громадського контролю!

 

Дякуємо, друзі, за довіру!

 

Працюємо далі!

 

Copyright © 2020 Автомайдан