(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

АвакOFF! Автомайдан вимагав відставки міністра МВС біля його "фортеці" в Києві.

 

4 грудня 2016р.

 

 

У неділю, 4 грудня, біля помешкання міністра МВС Арсена Авакова в Києві, що має назву "Фортеця" і значиться як комплекс спеціальних об’єктів Міністерства внутрішніх справ, автомайданівці провели акцію протесту "АвакOFF!" з вимогою його відставки.

 

Адже саме Аваков є відповідальним за провал процесу атестації співробітників поліції зокрема і реформування Національної поліції та системи МВС загалом!

 

Це через його кишенькових радників, що з весни 2016р. почали самі відбирати до складу атестаційних комісій таку ж саму кишенькову "громадськість", ми і вийшли з іншими організаціями з процесу атестації Нацполіції, який перетворився на фарс!

 

Як результат - за офіційними даними, за весь час проведення атестації з лав Національної поліції було звільнено трохи більше 5000 екс-міліціонерів. Це 7,7% від загальної кількості осіб, призначених як такі, що мали пройти атестацію та 4% від загальної кількості штату Національної поліції!

 

Ось це і є "очищення" органів внутрішніх справ по-аваковськи, рейтинг довіри до яких в українському суспільстві до атестації був на рівні статистичної похибки! То як після подібної імітації очищення корумпованих та профнепридатних екс-міліціонерів можна говорити про якусь реформу та повернення довіри суспільства?!

 

Більш того, Аваков не просто фактично зруйнував процес атестації своїми ручними членами комісій, що захопили в них більшість і отримали можливість приймати будь-які рішення на свою користь, даючи шанс проходити атестацію навіть найодіознішим екс-міліціонерам, він повернув та повертає зараз на керівні посади "перевірені" кадри старої системи МВС, проти якої ми всі боролися останні три роки з початку Революції Гідності! Як один із яскравих прикладів - нещодавня спроба призначити керівником поліції Черкащини одіозного полковника Валерія Лютого, що очолював ДАІ Харкова та Харківської області, був радником мера Харкова Кернеса та мав бути звільнений за результатами атестації, набравши лише 14 балів з 60 можливих з тестування на логіку та 28 балів у тестах на профпридатність! І лише спротив громадських активістів Черкащини не дозволив Авакову всадити в крісло Лютого як і сепаратиста Антона Шевцова на посаду очільника Вінницької поліції завдяки акціям протесту громадськості! Окрім цього можна згадати призначення Аваковим на керівні посади таких одіозних осіб як Ілля Кива, Сергій Чеботар, Василь Паскал, Вадим Троян, Олексій Тахтай, Ігор Клименко, Ігор Купранець. І це лише топ-посадовці МВС.

 

Останньою краплею для нас стала нещодавня відставка Глави Національної поліції Хатіі Деканоідзе, адже знаючи зсередини всі ті процеси, що відбувалися в системі МВС після її приходу, ми чудово розуміємо, що на реформі поліції без Деканоідзе можна ставити хрест. Більш того, ми зараз отримуємо безліч інформації про масштабний відкат до старої системи МВС по всій Україні, яку найближчим часом почнемо оприлюднювати.

 

Також, будучи на посаді міністра МВС з лютого 2014р., Аваков повністю провалив і внутрішні розслідування стосовно працівників МВС, що брали участь у репресіях проти активістів Майдану! Як одне з яскравих тому підтверджень:

 

На сьогоднішній день близько половини беркутівців, що розганяли Майдан три роки тому, а також калічили протестуючих 1-го грудня на Банковій, продовжують працювати в спецпідрозділах тепер уже поліції!

 

Тобто фактично Аваков особисто покриває всіх цих злочинців!

 

Як і корупціонерів у системі МВС, бо як інакше можна назвати те, що його син(!), Олександр Аваков, був замішаний у скандалі з закупівлею рюкзаків для підрозділів МВС разом з екс-заступником міністра Сергієм Чеботарем? Цю справу зараз розслідує НАБУ і сподіваємося вже найближчим часом ми отримаємо конкретні результати даного розслідування з висунутими підозрами фігурантам справи.

 

Підсумовуючи все вище сказане, хочемо з впевненістю заявити, що міністр МВС Арсен Аваков свідомо провалив реформу Національної поліції та системи МВС загалом, на яку виділялися в тому числі кошти та ресурси іноземних донорів. За гарною обкладинкою з фотографіями запуску патрульної поліції в регіонах України, до створення якої Аваков не мав жодного відношення і якою прикривалися весь цей час перед іноземними фондами та дипломатами, сховали всю ту ж стару корупційну систему МВС "по-новому".

 

Але ми чітко усвідомлюємо, що з Аваковим на посаді міністра внутрішніх справ подібні процеси в системі МВС є вже незворотніми! Саме тому сьогодні ми і провели першу акцію з вимогою відставки Авакова та призначення на цю посаду не політичну фігуру, а зовнішнього професіонала, який зможе завершити розпочату Хатією Деканоідзе реформу та зупинити відкат МВС до старої корумпованої системи!

 

До "фортеці" Авакова нами був пригнаний "аваковоз-сміттєвоз" з натяком на те, що саме в його супроводі він і має залишити даний комплекс МВС та й саму посаду міністра.

 

 

Також учасники акції привезли з собою і старі рюкзаки, щоб Авакову було куди пакувати свої речі, натякаючи в тому числі і на скандал із закупівлею рюкзаків для МВС, в якому був замішаний син Авакова. У кінці акції всі рюкзаки ми перекинули за ворота Авакова, хоча це було і не просто зробити, враховуючи їхню висоту - більше 4м.(!)

 

 

Але це була лише наша перша акція протесту з серії "АвакOFF!" з вимогою відставки міністра МВС Авакова. Вже найближчим часом ми проведемо наступну і не зупинимося до тих пір, поки дана особа, що є апологетом старої корумпованої системи МВС, займає посаду міністра.

 

АвакOFF! Далі буде.

 

Copyright © 2019 Автомайдан