(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Автомайдан заблокував роботу нелегального піщаного кар'єру біля озера Тягле в Києві. ОНОВЛЮЄТЬСЯ.

 

На початку липня 2016р. до Автомайдану надійшла інформація, що відновив свою роботу нелегальний піщаний кар'єр біля оз. Тягле в районі Осокорків, Київ. Виїхавши 4 липня за вказаними координатами, нам вдалося зафіксувати на фото та відео момент завантаження піском автомобіль, який вже готовий був від'їжджати.  Іншого виходу, як блокувати його автівками автомайданівців, у нас не було.

За нашим зверненням про вчинення в даному місці правопорушення, приїхав екіпаж патрульної поліції. Завдяки поліцейським нам вдалося дізнатися, що водій вантажівки не мав навіть товарно-транспортної накладної на вантаж, який він перевозив. Тотбо виходить, що на даному кар'єрі пісок просто крадуть.

За деякий час на місце прибув такий собі Пьоришкін Андрій Іванович, головний рєшала по кар'єру. Журналістам 24-го каналу документи показувати відмовився, розповідав, що тут взагалі не піщаний кар'єр, а "природоохоронні заходи з очищення озера Тягле" і що вони мають всі дозвільні документи для цієї "діяльності". Але чи мають вони право даний пісок вивозити на продаж, Пьоришкін відмовився відповідати.

Через 4(!) години приїхала за нашим викликом і слідчо-"оперативна" група, яку назвати "оперативною" аж ніяк не можна. Мабуть це вже не перша зустріч Андрія Івановича з даними"правоохоронцями", тому що почував він себе впевнено, розмовляти хотів лише з ними. Але це спочатку :) За декілька годин "розбірок" ми все ж таки змусили правоохоронців забрати вантажівку з вкраденим піском на штрафмайданчик, а викликані нами на місце представники КП "Благоустрій" офіційно вручили Пьоришкіну припис, щоб той прибрав незаконно встановлені тимчасові споруди на території кар'єру.

11 липня ми знову приїхали перевірити, чи не ведуться роботи на кар'єрі, і знову ж таки нами на камери був зафіксований процес завантаження піску. Цього разу ми окрім того, що забрали чергову вантажівку з піском на штрафмайданчик, ще й змусили "правоохоронців" опечатати всю важку спецтехніку, яка лишилася на кар'єрі. Тому тепер її не мають права переміщати до рішення суду в цій справі.

 

Це вже не перший нелегальний піщаний кар'єр на Київщині, який завдяки і нашій допомозі, в тому числі, було закрито. Змусимо і в цьому випадку правоохоронців довести справу до кінця.

 

Продовжуємо контролювати і далі буде ;)

 

 

П.С. Також пропонуємо вашій увазі відеосюжет програми "Центр розслідувань України" 24-го каналу, журналісти якого були з нами під час даних поїздок. В ньому також розповідається про відому київську будівельну корпорацію, на територію якої, як з'ясувалося, і вивозиться  вкрадений пісок з нелегального піщаного кар'єру біля оз.Тягле :) Деталі - в сюжеті.

 

 

ОНОВЛЕНО

 

4-го серпня автомайданівці разом зі співробітниками КП "Київблагоустрій" демонтували і незаконні МАФи (в народі "битовки"), встановлені на території піщаного кар'єру біля озера Тягле в Києві. Припис Благоустрою, який був виданий минулого місяця господарям всього цього майна, вони, як бачимо, відмовилися виконувати, мабуть сподівалися до кінця "порєшать" це питання, як було неодноразово до того, але тепер вже не вийшло.

 

Щоб відвезти одну з битовок, довелося навіть відрізати їй колісну базу кисневим різаком, але в кінці кінців забрали все :) Тепер на черзі і сусіди даного екс-кар'єру, які за нашою інформацією теж так само банально крадуть пісок, у нас з вами.

 

Окрема подяка співробітникам КП "Київблагоустрій", які все ж таки виконали припис і демонтували всі незаконні тимчасові споруди з даного кар'єру, хоча ми і маємо інформацію, що на них чинився тиск не робити того.

 

Отже, далі буде!

 

П.С. Якщо ви також володієте інформацією про нелегальні піщані кар'єри, прохання писати нам на ел. пошту - automaidanoffice@gmail.com

 

Copyright © 2019 Автомайдан