(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Роман Маселко

 

Чергове підтвердження "якості" та профанації слідства у справах Автомайдану.

 

3 червня 2015р.

 

 

21.05.15 р. Апеляційний суд Київської області залишив в силі ВИПРАВДАЛЬНИЙ вирок інспектору ДАІ, який склав протокол про адмін. правопорушення по факту поїздки до Межигір'я. Тобто виходить, що ДАІшник повністю невинен! (http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/44381561)

 

У рішенні суду вказано наступне:

 

"будь-яких доказів про те, що ОСОБА_3 усвідомлював та знав про неправдивий характер тих відомостей, які вносились ним .... до протоколу ....стороною обвинувачення суду надано не було.

"жоден з досліджених доказів, на яких ґрунтується обвинувачення, не підтверджує, що ОСОБА_3 діючи з прямим умислом вносив відомості до протоколу про адміністративне правопорушення щодо ОСОБА_9"

"стороною обвинувачення будь-яких конкретних версій з цього приводу та доказів на її підтвердження суду надано для розгляду не було. Щодо зазначеного вище мотиву вчинення кримінального правопорушення, то в обвинувальному акті він не зазначений взагалі".

 

Доволі красномовно. Але найголовніше, ЩО ВСЕ ЦЕ ПРАВДА. Я ПОГОДЖУЮСЬ З УСІМА ВИСНОВКАМИ СУДУ, ВВАЖАЮ ЙОГО РІШЕННЯ ЗАКОННИМ І ОБГРУНТОВАНИМ (хоча і не справедливим). Тому переконаний, що і касація підтримає ці рішення.

 

За даними прокуратури, до суду направлено понад 40 обвинувальних актів проти інспекторів ДАІ. Але я вже не раз писав, що слідство по цих справах проведено таким чином, що ПО УСІХ ми або отримаємо виправдальні вироки або повернення актів у прокуратуру. Так воно і виходить.

 

До сих пір немає ЖОДНОГО обвинувального вироку! Єдиний вирок, який був винесений у грудні 2014 р. і за який працівник прокуратури отримав медальку СКАСОВАНО, а справу повернуто до прокуратури

 

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/42978113,

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/43439404.

 

Більшість Актів, які направляються до суду, надсилаються судами назад у прокуратуру у звязку з численними недоліками!

 

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/43080417,

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/41872866,

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/42183138,

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/42546684)

 

Ось тут можна побачити результат майже по всіх справах, які веде прокуратура:

 

http://rrg.gp.gov.ua/reestr-kriminalnih-provadzhen/slidchi-viddili-teritorialnih-prokuratur/reyestr-kyyivska-oblast/ (відкрито на київській області)

 

А все тому, що прокуратура і надалі вперто не хоче розглядати ці справи, як одне ціле! Їх надалі розрізнено розслідують різні прокуратури. В усіх переданих до суду справах немає доказів, що інспектори діяли по вказівці. У звязку з цим неможливо довести завідомість фальсифікації при складанні протоколів. Останнім часом в обвинувальні акти включають загальні фрази про організованість, але це ж треба доводити і можливість довести це є. Нарешті, прокуратура Києва заявила, що оголосила підозру колишньому начальнику ДАІ Печерського району, який давав вказівки своїм підлеглим робити необхідні фальсифікації http://www.kyiv.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=156777

 

Але ж ми про це говорили ще рік тому. Чому цей час втрачено ? Хто відповість за те, що цілий ряд винних даішників уникнуть покарання ? Хто відповість за дискредитацію усього процесу розслідування?

 

Якщо ця дискредитація та саботаж не є позицією самого Генерального прокурора, то він повинен негайно відреагувати! Ми вимагаємо звільнення і притягнення до відповідальності тих, хто провалив ці справи! Завтра цю вимогу Автомайдан заявить на зустрічі з Віктором Шокіним!

 

 

Copyright © 2020 Автомайдан