(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

Прокуратура повністю провалила розслідування справ "Автомайдану"!

 

2 липня 2015р.

 

 

 

Роман Маселко

 

Якщо дати оцінку результатів розслідувань по справах Автомайдану, то вимушений визнати - ПОВНИЙ ПРОВАЛ!

 

Так, заведено сотню справ, у нас чудова комунікація з Генпрокуратурою, Шокін з нами періодично зустрічається, дає якісь команди. Горбатюк - взагалі повне взаєморозуміння, ми намагаємося допомагати: чітко написали, що треба зробити по справах, не підганяємо, намагаємося допомагати з правовими позиціями і т.д.

 

Але який результат?

 

Сьогодні проаналізував Реєстр проваджень по злочинах Революції гідності.

 

Так от - по "Автомайдану" найбільше справ передано до суду (близько 40).

 

І що ? ЖОДНОГО обвинувального вироку! Зате вже є ТРИ ВИПРАВДАЛЬНІ! (справа №42014110030000020, №42014110000000143 та №42014110000000381). По справі №42014110000000381 виправдальний вирок підтверджений рішенням Апеляційного суду!

 

Практично по ВСІХ інших справах обвинувальні акти поверталися прокуратурі у зв’язку з їх неналежним оформленням. При цьому прокуратура, яка скаржиться на постійний брак часу та кадрів, витрачає величезну кількість часу та ресурсів на підготовку та підтримку апеляційних скарг, які не приносять жодного результату та є очевидною формальністю та тратою часу!

 

Але найголовніше - я повністю погоджуюсь з рішеннями судів. По справах, які передаються до суду, або треба виправдальні виносити, або ж повертати прокуратурі ці недолугі обвинувальні акти.

 

Цю ситуацію поглиблює ще одна новина - Управління спеціальних розслідувань, яке хоч поняття має як розслідувати, поставили перед фактом - до жовтня передати усі справи до суду! Після цього саме управління РОЗПУСКАЮТЬ. Пофіг, що передати, головне - показати, що розслідування "закінчили" та всі справи передали до суду. Подробиці - тут.

 

Руки опускаються, але... не дочекаєтесь!

 

Ми продовжуємо працювати і підключаємо більш системний парламентський контроль. Його завданням буде встановлення причин саботажу і протидії розслідуванням. А головне - вимагати покарати винних!

 

Вимагаємо створення ТСК. Постанова вже зареєстрована і пройшла регламентний комітет.

 

2-го липня 2015р. о 12:00 в "Укрінформі" ми розкажемо про те, чому вимагаємо створення ТСК і чим вона буде займатись.

 

Це не панацея, але один з додаткових інструментів роботи. Ми - не здаємось!

 

Copyright © 2020 Автомайдан