(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Як живе підполковник ̶п̶о̶л̶і̶ц̶і̶ї̶ міліції Василь Мокрицький. Розслідування Автомайдану. ОНОВЛЕНО

 

 

 

 

Продовжуємо публікувати інформацію щодо перевертнів у погонах і на цей раз у нас не менш одіозна фігура - начальник Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУНП в Тернопільській обл. підполковник міліції Мокрицький Василь Євгенович (в народі "Мокрий").

 

Недарма на сайті ГУНП в Тернопільській області Мокрицький В. Є. вказаний саме як підполковник міліції, а не поліції, адже атестацію "Мокрий" так і не пройшов.

 

 

Боячись, що комп’ютер визначить справжній рівень знань Василя Євгеновича під час тестування, а також через небажання зустрітися з представниками громадськості в атестаційних комісіях, "Мокрий" просто проігнорував процес атестації.

 

Детальніше ж про методи, які використовував Василь Євгенович за часи своєї «професійної діяльності», читайте тут. Дійсно є яких запитань йому боятися під час проходження атестації: там і кришування валютчиків, і в прямому сенсі терор місцевих бізнесменів, яких нині головний "борець" з економічними злочинами обкладав щомісячною "даниною" за безпроблемне ведення підприємницької діяльності, і т.п. За повідомленнями місцевих ЗМІ, під крилом "Мокрого" активно працювали одразу три салони ігрових автоматів, незаконні кам'яні кар’єри та навіть цехи з розливу сурогатної горілки(!)

 

То як живе підполковик Василь Мокрицький та його родина і близькі?

 

Маючи значно нижчу заробітну плату, аніж тернопільські прокурори чи судді, підполковник міліції Мокрицький живе не набагато бідніше. Чого вартий лише будинок на 330м² у передмісті Тернополя, в елітному мікрорайоні Кутківці, в якому проживає міліціянт, по сусідству з головою Господарського суду Тернопільської області, суддею Сергієм Стопником.

 

Ось даний будинок на фото, відео та Google Maps.

 

 

Припаркова зона, поряд - ліс. На сьогодні тут ціна за 1 сотку землі стартує від 1900$ або майже 50тис.грн.

 

 

Оформлений будинок, як і дві земельні ділянки загальною площею 20 соток, на тещу Мокрицького, Савку Оксану Василівну.

 

 

До речі, 10 соток з цих 20 по вулиці Бригадній Оксана Василівна отримала рішенням сесії Тернопільської міської ради в березні 2007 році "під будівництво підприємства побутового обслуговування" після свого звернення як суб’єкта підприємницької діяльності.

 

 

Основним видом діяльності приватного підприємця Оксани Савки на той час (в лютому 2015 року вона припинила підприємницьку діяльність) було "надання послуг перукарнями та салонами краси".  Тобто Тернопільська міськрада виділила землю Оксані Василівні під будівництво салону краси, а вона в результаті звела на ній собі житловий будинок :)

 

Будувати ж його почали буквально відразу після отримання права на користування землею.

Ось хід будівництва станом на червень 2008р.

 

 

На сьогодні лише 20 соток землі під маєток тещі Мокрицького коштують від 38тис.$ або близько 1млн.грн.(!) Загальна ж вартість маєтку складає мінімум 130тис.$ або майже 3,5млн.грн.

 

Нагадуємо, це теща головного, на даний момент, "борця" з економічними злочинами Тернопільщини.

 

Живе ж офіційно Василь Мокрицький з родиною, за даними його декларації, лише на свою заробітну плату та матеріальну допомогу.

 

 

З нерухомості має лише 1/4 частину 3-кімнатної квартири в Тернополі та гараж на майже 43м².

 

 

У декларації Мокрицького також зазначено і два автомобіля: Mercedes-Benz 180C 1,8L (1997 р.в.) та Nissan X-Trail 2,0L (2011 р.в.), вартість останнього на сьогоднішній день складає мінімум 400тис.грн.

 

 

Проте, найцікавішим у декларації міліціянта є інформація про доходи та майно членів сім’ї, а точніше абсолютна її відсутність.

 

Дружина Василя Євгеновича – Анна Богданівна, у 2014 році (згідно з декларацією чоловіка) не отримала жодної гривні доходу. Крім цього, знову ж таки за декларацією Мокрицького, вона не володіє жодним нерухомим чи рухомим майном, не має вкладів у банках та в статутних фондах підприємств. Проте, дані відкритих державних реєстрів свідчать дещо про інше.

 

Анна Богданівна - кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ) та приватний підприємець. Ось тут, до речі, в бібліотеці ТНЕУ, є її стаття під назвою "До питання про управління фінансами охорони здоров’я", яку вона писала ще під своїм дівочим прізвищем Савка.

 

Фото - facebook.com/anna.mokrytska

 

Так от, у червні 2014 року спільно з власниками популярної в Тернополі хімчистки "Perfetto", вона заснувала підприємство ТОВ «МК Компані», більш відоме тернополянам під назвою кафе «Parma». Звернемо увагу, що внесок у статутний капітал Мокрицької Анни Богданівни в даному товаристві становить 100тис.грн., що не знайшло відображення в декларації її чоловіка за 2014 рік.

 

 

Також у 2014 році Мокрицькій ще й подарували половину комерційного приміщення з магазином та кафетерієм в центрі міста площею 86,4м².

 

 

У 2015 році Анна Богданівна не зупиняється і купує 1/2 частину ще двох комерційних приміщень, одне з яких розташоване за тією ж адресою, що і підприємство ТОВ "Юнс Груп", також засноване Мокрицькою разом з власниками хімчистки "Perfetto" в лютому 2016р. і більш відоме тернополянам як ресторан узбецької кухні "Чайхана-Айва".

 

 

Внесок у статутний капітал Анни Мокрицької в даному товаристві становить 250тис.грн. Чи буде дана сума зазначена в декларації Мокрицького за 2016р.? Здається, питання риторичне -_-

 

 

Таким чином, загальна вартість набутого лише за два роки майна дружиною підполковника міліції Мокрицького оцінюється майже в 3,5млн.грн.

 

Не дивно, що дружина Мокрицького, Анна Богданівна, так швидко змогла реалізувати себе в бізнесі, адже коло її інтересів як науковця - державні та місцеві фінанси, от і "Мокрий" при заробітній платі «мєнта» чудово почуває себе при такій дружині.

 

Загальна ж вартість опублікованого нами майна тещі Василя Євгеновича та його дружини складає мінімум 7млн.грн.

 

ОНОВЛЕНО

 

Як нам стало відомо, 3-го жовтня 2016р. підполковник Мокрицький (як і начальник Управління захисту економіки зі Львова) зліг у лікарню з невідомою "хворобою". Таким чином Мокрицький вчергове уникає проходження атестації до лав Нацполіції.

 

 

Така довідка (яка не містить жодних конкретних даних про стан пацієнта, термін лікування хворого та його діагноз), на жаль, вважається законною причиною для неявки в назначений час для проходження атестації, тому, враховуючи вище викладене, можна сміливо допустити, що даний медичний заклад допомагає перевертням в погонах залишитися на звичних (для них вкрай прибуткових) робочих місцях.

 

Нагадуємо, це саме Мокрицький, за повідомленнями місцевих ЗМІ, був ледь не найближчим помічником екс-очільника обласного управління міліції генерал-майора Віктора Сака, що випустив майже півсотні куль з автомату Калашникова під час штурму будівлі міліції протестуючими у лютому 2014р., після чого швидко подав у відставку та втік. Більш того, із сфабрикованих даних, зібраних Василем Мокрицьким, було відкрито 19 кримінальних проваджень проти активістів Євромайдану в Тернополі.

 

То чи залишиться на своїй посаді після чергової "хвороби" одіозний начальник Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУНП в Тернопільській обл. підполковник міліції Мокрицький чи все ж таки буде нарешті звільнений за професійну непридатність та більш того, притягнутий до кримінальної відповідальності за ті злочини, що скоїв під час перебування на службових посадах у МВС?

 

Час покаже.

 

Автомайдан, у свою чергу, дуже пильно й надалі стежитиме за подальшою кар'єрою "Мокрого", чи, маємо надію, за її кінцем.

 

Далі буде.

 

ВО "Автомайдан" Тернопільський осередок

 

Окрема подяка веб-платформі YouControl за надану можливість зручного та швидкого пошуку необхідної для нас інформації, що в тому числі була використана нами для написання даної статті.

 

 Приєднатися

Підтримати

Copyright © 2019 Автомайдан