(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

Яценюк - опора олігархів!

 

1 липня 2015р.

 

 

Катерина Бутко

 

"Відсутність політичної волі та небажання змін" – основні хвороби українського політикуму.

 

Лобіюючи інтереси олігархів, уряд, в особі Арсенія Яценюка, закриває очі на очевидні факти корупції!

 

Минулої п'ятниці кожен мав змогу побачити, як очільник Одеської області Міхаіл Саакашвілі "ставить на місце" пана Антонюка, коли той відмовляється надати комусь, окрім МАУ, дозвіл літати за напрямком Одеса-Стамбул, за що ми йому дуже вдячні, адже саме після цього справа зрушила з місця – Дениса Антонюка відсторонили з посади на час перевірки.

 

Про те, хто такий Денис Антонюк, який все своє життя пропрацював виключно в МАУ, я писала тут

 

У 2014 році пан Антонюк покинув роботу топ-менеджера компанії МАУ, на якій, судячи за декларацією, за 2013 рік він отримував зарплату більше 45 тис.грн./міс. та перейшов працювати в Державіаслужбу, де, за його словами, він отримує щомісяця 5500 грн.

 

Що ж, дуже патріотичний крок... Думаю, пан Саакашвілі не помилився, коли сказав, що зарплату Антонюк отримує від олігарха.

 

 

"Автомайдан" з листопада 2014 року піднімає питання корумпованості голови Державіаслужби України Дениса Антонюка. Ми неодноразово проводили акції під Міністерством Інфраструктури та під Кабміном, подали безліч звернень пану Яценюку з вимогою звільнити заангажованого чиновника. Але все дарма, Арсеній Петрович не бажав реагувати на цю проблему, забираючи в українців можливість літати за європейськими цінами. Тому ми всі і змушені зараз переплачувати за авіаквитки в декілька разів через монополію МАУ!

 

У Шевченківському райвідділі міліції була відкрита кримінальна справа за фактом перевищення повноважень головою ДАС, але МВС вилучило її та закрило відразу на наступний день... Про злочини, які здійснив пан Антонюк, можна прочитати тут.

 

Потім ми звернулися до ГПУ, надавши їм вичерпні факти корупції головою Державіаслужби, і ГПУ зобов'язала МВС поновити справу, визнавши неправочинним її закриття. Аля, як бачимо, пан Аваков гарно служить пану Яценюку та олігархічним інтересам, і аж ніяк не народу України.

 

Вчора, відбулося засідання робочої групи при транспортному комітеті ВРУ, де було розроблено проект рішення, який вже сьогодні має прийняти транспортний комітет ВРУ.

 

 

Тобто, як ми бачимо, всім очевидно, що це за людина і чим займається на посаді голови ДАС Денис Антонюк. Всім очевидно, окрім прем'єр-міністра, йому недостатньо порушень законодавства, кримінальних справ та негативного іміджу України, щоб звільнити Антонюка, і, на жаль, "майданівський" прем'єр не хоче чути громадськість, повторюючи помилки режиму Януковича, обравши олігархів, а не народ України. Чим закінчується така поведінка, ми всі прекрасно знаємо...

 

Copyright © 2020 Автомайдан